"Nasz nowy dom"

Program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana, stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Nasz nowy dom - Odcinek 148

Kilka lat temu w życiu pani Justyny wszystko się zawaliło. Zachorowała na nowotwór złośliwy i rozstała się z mężem. Walkę z chorobą toczyła jednocześnie wychowując samotnie dwie córeczki: dwunastoletnią Wiktorię i dziesięcioletnią Amelię. Po rozwodzie pani Justyna kupiła niewielkie mieszkanie w bloku. Niestety, okazało się, że stan wnętrza nie pozwala na wprowadzenie się - przy próbie malowania ze ścian odpada tynk, instalacja elektryczna jest w tragicznym stanie, podobnie jak rury kanalizacyjne i podłogi. Rozpoczęty remont gwałtownie przerwała informacja o ostrym nawrocie choroby. Pani Justyna toczy kolejną walkę, ale nie ma już sił, by pracować dodatkowo i odkładać na remont. Dziewczyny mieszkają w maleńkim pokoiku u rodziców pani Justyny, marząc o własnej kuchni i osobnych łóżkach. Ekipa programu pojawia się w Gliwicach, by spełnić te marzenia.

AKTUALIZACJA: Nie żyje bohaterka programu Polsatu "Nasz nowy dom". Niestety kobieta zmarła dwa miesiące od wprowadzenia się do nowego domu.
Dodano: Piątek, 20 września 2019 (08:41)
Więcej na temat:Nasz nowy dom

Reklama