#planetaINTERIA

Dom, podróże, zdrowie, nauka i ludzie – to pięć kategorii, które w każdym detalu w Interia.tv rozpracujemy specjalnie dla ciebie. Dowiesz się nie tylko tego, jak sprawnie posprzątać dom, poznasz niepozorne, ale śmiertelnie groźne zwierzęta, a także zwiedzisz z nami najpiękniejsze bezludne wyspy, które znajdują się… w Europie. To tylko początek! Gotowy wyruszyć na naszą #planetaINTERIA?
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Najzdrowsza dieta świata. Czym jest japońska dieta wodna?

Diety prześcigają się popularnością w internecie. Warto zwrócić jednak uwagę na tak zwaną japońską dietę wodną, która z restrykcyjną dietą odchudzającą ma niewiele wspólnego. Ma jedynie za zadanie nauczyć nas świadomego picia wody, zwrócić uwagę na jej ogromną rolę w naszym codziennym życiu.

Wielka loteria na 20-lecie Interii!
ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij
Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
Dodano: Poniedziałek, 14 grudnia 2020 (12:31)
Źródło: INTERIA.TV- Interia.tv
Więcej na temat:#planetaINTERIA
Reklama