"SuperTemat" - Sensacje i skandale

To program interwencyjny, w którym prowadząca Ada Borowicz porusza tematy społeczne. Program z udziałem gości i ekspertów ma zwrócić uwagę tych, którzy krzywdzą, pozwalają na krzywdzenie lub nie zauważają krzywdy człowieka. Prowadząca nie cofa się przed tematami tabu, stara się je oswajać w sposób delikatny, nie obrażając ani widza, ani bohatera, ale jednocześnie konsekwentnie dąży do rozwiązania problemu. Tematy do tego programu zgłaszają widzowie Superstacji i samo życie.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zwolennicy teorii spiskowych powinni zobaczyć, jak wygląda oddział covidowy

Wielu Polaków uważa, że pandemia koronawirusa to międzynarodowy spisek. Ada Borowicz, prowadząca program "SuperTemat", postanowiła zatem sprawdzić jak wygląda codzienność na oddziale dla pacjentów z COVID-19 w Olsztynie, skoro pandemii podobno nie ma.
Oddział covidowy właśnie tak wygląda… Lekarze w kombinezonach, pacjenci walczący o zdrowie i życie. Wydzielone są strefy: „czysta” zielona i „brudna” czerwona. Oddział został utworzony przed miesiącem. Powstał bardzo szybko, bo w dwa dni. Teraz służy chorym na COVID-19.

Wielka loteria na 20-lecie Interii!
ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych kliknij
Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii. Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!
Dodano: Poniedziałek, 14 grudnia 2020 (11:37)
Źródło: Superstacja- Superstacja
Reklama