"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"

Podcast "Żony warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Anna Wrońska

Gościnią kolejnego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Anna Wrońska, która od piętnastu lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowej. Z Igorem Nowińskim przyjaciółka "żon Warszawy" rozmawiała m.in. na temat mody, luksusu, swojej książki oraz relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy".
Podcast "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. - Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom telewizji - tłumaczy Igor Nowiński, prowadzący podcast.
Dodano: Środa, 25 października 2023 (15:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama