"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"

Podcast "Żony warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Barbara Sobczak

Gościnią kolejnego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest dr Barbara Sobczak - implantolożka i bizneswoman, która prowadzi kliniki w Polsce i w Dubaju. Z Igorem Nowińskim "żona Warszawy" rozmawiała m.in. na temat bycia wymagającą szefową, aklimatyzacji rodziny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, problemach związanych z zajściem w ciążę, geniuszu męża oraz relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy".
Podcast "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. - Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom telewizji - tłumaczy Igor Nowiński, prowadzący podcast.
Dodano: Środa, 8 listopada 2023 (15:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama