"Zbliżenia" Alicja Resich

Inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video Alicji Resich osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

„Zbliżenia”. Krystyna Demska-Olbrychska – żona i agentka Daniela Olbrychskiego. O blaskach i cieniach życia wśród gwiazd kina

Gościnią najnowszego odcinka podcastu wideo "Zbliżenia" Alicji Resich jest Krystyna Demska-Olbrychska – żona i agentka Daniela Olbrychskiego. W rozmowie z dziennikarką opowiada m.in. o swojej młodości, początkach relacji z Danielem Olbrychskim, byciu jego menadżerką, a także o spotkaniach z gwiazdami światowego kina, w tym Angeliną Jolie czy też Richardem Harrisem.
"Zbliżenia" Alicji Resich to inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu.
Dodano: Niedziela, 7 kwietnia (15:15)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama