"Gwiazdy na dywaniku": Zobacz najgorętsze fragmenty programu

Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak milion dolarów. Jednak czasami efekty ich starań są… opłakane. I właśnie wtedy wkraczają do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie "Gwiazdy na dywaniku" bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki.

"Gwiazdy na dywaniku": Jacyków i Horodyńska posprzeczali się na wizji

„Głęboki rozporek wyciąga nam nogi” - argumentował Tomasz Jacyków w gorącym sporze z Joanną Horodyńską. Mieli inne zdanie na temat podobnych kreacji Edyty Herbuś i Julii Wieniawy. „Ja uważam, że dojrzałość jest na czasie, a nie taka świeżynka” – gorączkował się Tomasz Jacyków. Sami oceńcie, kto miał rację w tej bitwie stylistów.

Celebryci-rekordziści, aby utrzymać swoją popularność, są w stanie pojawić się na kilku imprezach w ciągu dnia. Czy za każdym razem przykładają należytą wagę do swojej stylizacji, a może nakładają się na siebie to co wpadnie im w rękę? Z prawdziwą przyjemnością, nie bez złośliwości a także własnej satysfakcji, stylizacje gwiazd ocenia Modowy Sąd Najwyższy, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków.
Kolejny odcinek programu „Gwiazdy na dywaniku” można oglądać w każdy piątek o godz.22:30 w Polsat Cafe.
Dodano: Środa, 21 października 2020 (16:03)
Źródło: Polsat Cafe
Reklama