Policjantki i policjanci

 • Poniedziałek, 14 listopada 2022 (19:02)

  Nieznani sprawcy porywają małego chłopca. Zgłoszenie o porwaniu pochodzi od kobiety, która widziała całe zajście z okna swojego domu. Opis samochodu, do którego wciągnięto dziecko,... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Poniedziałek, 14 listopada 2022 (13:18)

  Pod nieobecność Szymona Zielińskiego w patrolu siódmym zastępuje go starsza sierżant Emilia Drawska–Zapała. Dowódcą patrolu pozostaje jednak podkomisarz Miłosz Bachleda. Góral po... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 10 listopada 2022 (19:03)

  W mieszkaniu wynajmowanym na godziny właścicielka znajduje nieprzytomnego mężczyznę. Patrol piąty w asyście komisarza Tomasza Szulca rusza na miejsce zdarzenia. Lekarz z pogotowia... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 9 listopada 2022 (19:04)

  Na komendzie u dyżurnego Jacka Nowaka pojawia się dawna koleżanka ze szkoły, która szuka pomocy. Jej mąż został pobity do nieprzytomności niedaleko miejsca, gdzie mieszkają. Jacek Nowak... Więcej »

  Policjantki i policjanci, serial kryminalny
 • Wtorek, 8 listopada 2022 (19:06)

  Podkomisarz Miłosz Bachleda pojawia się u komendanta Jerzego Witackiego z prośbą o krótki urlop. Miłosz próbuje znaleźć sposób, by pomóc Szymonowi Zielińskiemu osadzonemu w areszcie.... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Poniedziałek, 7 listopada 2022 (19:05)

  Komisarz Tomasz Szulc w drodze do pracy spotyka na ulicy szukającą pomocy małą dziewczynkę. Policjant zabiera zaniedbane i głodne dziecko na komendę miejską. Tam dziewczynka trafia w... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Piątek, 4 listopada 2022 (19:01)

  Komisarz Tomasz Szulc jest świadkiem porannego napadu na sklep. Niestety sprawcy udaje się uciec z miejsca przestępstwa. Do pomocy w tej sprawie rusza patrol szósty w składzie: Natalia... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 3 listopada 2022 (19:01)

  Patrol siódmy nadal pracuje w zmienionym składzie. Podkomisarzowi Miłoszowi Bachledzie ponownie towarzyszy starsza sierżant Emilka Drawska-Zapała. Pierwsze wezwanie dotyczy dewastacji... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 2 listopada 2022 (19:03)

  Na początek służby dyżurny Jacek Nowak wysyła patrol piąty do domu pewnej kobiety. Jej starszy syn zaalarmował służby, bo od jakiegoś czasu nie może dodzwonić się matki, a jego młodszy... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 2 listopada 2022 (10:31)

  Licealna młodzież urządziła sobie wagary na skłocie. Po alkoholu jeden z uczestników imprezy traci wzrok. Okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek. Witacki organizuje odprawę w... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Poniedziałek, 31 października 2022 (19:02)

  Była komendant Renata Jaskowska odwiedza obecnego szefa „miejskiej” Jerzego Witackiego. Ma dla niego szokujące wieści na temat jednego z policjantów. Chociaż komendant Witacki ufa swojej... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Piątek, 28 października 2022 (19:04)

  Na porannej odprawie komendant Witacki mówi o wzroście przestępczości w jednej z dzielnic. Ostatnio nasiliły się tam zgłoszenia o rozbojach i wymuszeniach haraczy. Do zbadania sprawy... Więcej »

  Policjantki i policjanci