Policjantki i policjanci

 • Środa, 17 października 2018 (11:53)

  Policjanci patrolu numer 7 zostają wezwani do starszej, przestraszonej kobiety, która wyznaje im, że jej dom jest nawiedzony przez zmarłego męża. Policjanci trafiają na ślad, który... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 17 października 2018 (11:49)

  Na parkingu przed hotelem ktoś demoluje samochód. Auto rzekomo nie należy do żadnego z gości, ale patrol szósty szybko dochodzi prawdy. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno, a ktoś celowo... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 17 października 2018 (11:41)

  Spod szkoły ktoś uprowadza dziewczynkę. Przerażona matka wzywa policjantów patrolu piątego. Ci szybko ustalają, że porywacz miał pewien charakterystyczny znak. Nie wiedzą, że zaprowadzi... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:36)

  Mężczyzna budzi się w ogołoconym przez złodziei mieszkaniu. Okazuje się, że poprzedniego dnia wpuścił akwizytora perfum i po powąchaniu próbek stracił przytomność. Policjanci patrolu... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:32)

  Rachwał z partnerem zajmują się zgłoszeniem o zniszczonym samochodzie. Monitoring wskazuje, że sprawcą była zamaskowana kobieta. Trop wiedzie do byłej żony poszkodowanego i jej syna.... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:26)

  Patrol numer 7 zaangażowany jest w sprawę mężczyzny, na którego ktoś zaciągnął duży kredyt. Sprawa wycieku jego danych osobowych prowadzi do operatora telewizji kablowej. Tymczasem ojciec... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:23)

  Patrol numer 6 trafia na nielegalne wysypisko śmieci. Toksyczne odpady okazują się psychoaktywne. Policjanci podejrzewają, że trafili na ślad fabryki narkotyków. Trop wiedzie do firmy... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:20)

  Policjanci patrolu numer 5 ratują starszą kobietę, która z raną głowy trafia do szpitala. O napaść podejrzane są córki, które chciały przejąć sklep matki. Chłopak jednej z nich miał już... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:15)

  Nastolatek znika w tajemniczych okolicznościach. Patrol nr 6 jedzie do striptizerki, z którą chłopaka ostatnio widziano. Wszystko się komplikuje, gdy nieoczekiwanie zjawia się biologiczny... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:14)

  Policjanci patrolu numer 5 trafiają na patologiczną rodzinę. Zastraszona dziewczynka twierdzi, że boi się zmarłej matki. Okazuje się, że kobieta żyje, ale jest więziona przez... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:09)

  Policjanci siódmego patrolu dostają wezwanie do bójki w parku. Jeden z poszkodowanych obudził się w krzakach po biznesowym spotkaniu. Na jego ciele w tajemniczy sposób pojawił się dziwny... Więcej »

  serial, Policjantki i policjanci
 • Środa, 3 października 2018 (10:07)

  Siódmy patrol pracuje nad sprawą włamania do antykwariatu. Śledztwo z pozoru jest proste, ponieważ włamywacz został zarejestrowany na monitoringu. Tylko, czy to na pewno on...? U... Więcej »

  Policjantki i policjanci, serial