Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Wtorek, 26 listopada 2019 (17:40)

  Uczennica elitarnego liceum zostaje porwana. Porywacz stawia jasne żądania. Jeśli nie dostanie miliona złotych, dziewczyna zginie. Adam i Agnieszka walczą z czasem, ale postawa ojca... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 26 listopada 2019 (17:37)

  Niewidoma kobieta zostaje napadnięta i okradziona we własnym mieszkaniu – giną m.in. pieniądze, które miały być przeznaczone na jej operację. Dzięki zapamiętanym przez nią szczegółom... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 26 listopada 2019 (17:34)

  Ktoś wrzuca suszarkę do włosów do wanny, w której kąpie się studentka. Śledztwo wykazuje, że ofiara prowadziła podwójne życie a część tropów prowadzi za granicę. Detektywi planują... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 22 listopada 2019 (11:22)

  Agnieszka i Adam zostają powiadomieni o porwaniu półrocznej dziewczynki. Na miejscu znajdują nieprzytomną matkę dziecka. Badania wykazują, że kobieta jest pod wpływem narkotyków. Ktoś... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 21 listopada 2019 (16:48)

  Pod prysznicem w klubie sportowym zostaje znalezione ciało zamordowanego brytyjskiego boksera. Szybko wychodzi na jaw, że na boku zajmował się nielegalnym handlem sterydami. Kto okaże się... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 20 listopada 2019 (12:52)

  Starszy mężczyzna doznaje rozległego zawału serca i umiera. Okazuje się, że mężczyzna zażywał podrobione leki. Policjanci podejrzewają wnuka denata, który w po śmierci dziadka miał... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 20 listopada 2019 (12:50)

  Nastolatka z internatu zostaje zgwałcona przez zamaskowanego napastnika. Wkrótce kolejna dziewczyna mieszkająca w tym samym budynku zostaje zaatakowana. Policjanci podejrzewają, że mają... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 20 listopada 2019 (12:48)

  Popularny coach i ekspert od związków damsko-męskich zostaje zasztyletowany we własnej łazience przez zamaskowanego sprawcę. Podejrzaną staje się właścicielka mieszkania – była wojskowa –... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 20 listopada 2019 (12:44)

  Dziennikarka śledcza zostaje zastrzelona, morderstwo wygląda jak typowa egzekucja. Zamordowana kobieta pogrążyła w swoich artykułach wielu przestępców, lista osób pragnących zemsty jest... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 14 listopada 2019 (17:04)

  Właścicielka przedszkola zostaje napadnięta. Kobieta zostaje dotkliwie pobita i zgwałcona, jest w ciężkim stanie. Policjanci weryfikują kolejne tropy w sprawie i dokonują przełomu, kiedy... Więcej »

  Gliniarze (serial)