Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Środa, 25 maja (18:03)

  Dochodzi do porwania Roberta Szwarca, szefa Centralnego Biura Policji. Sprawcy domagają się wielomilionowego okupu. Cała jednostka zostaje postawiona w stan alarmowy, ale śledztwo od... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 24 maja (18:03)

  Policjanci CBP szturmują kryjówkę poszukiwanego kilkoma listami gończymi przestępcy. Zostaje on zastrzelony, a na terenie jego kryjówki odnalezione zostają dwie dziewczynki, porwane kilka... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 23 maja (18:03)

  Nad Wisła zostają odnalezione zwłoki nastolatki. Okazuje się, że dziewczyna obracała się w twórczym, ale potencjalnie niebezpiecznym środowisku artystycznym. Ponieważ nie jest to... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 20 maja (17:39)

  Detektywi otrzymują list od informatora innej komendy, który twierdzi, że ma szokujące informacje o handlu bronią. Umówione spotkanie nie dochodzi do skutku, a detektywi znajdują... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Czwartek, 19 maja (17:59)

  Dochodzi do brutalnego zabójstwa internetowej reporterki śledczej. Modus operandi wskazuję, że sprawa może mieć związek z Krawcem - psychopatycznym zabójcą, odsiadującym wyrok... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Środa, 18 maja (18:02)

  Detektywi zajmują się sprawą zaginięcia pracownicy firmy doradztwa finansowego Olgi. Doświadczają nacisków z góry, ponieważ kobieta doradzała klientom VIP: politykom, ludziom biznesu,... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 17 maja (17:38)

  W wypadku przy czyszczeniu broni ginie mąż Jolanty, właścicielki agencji modelingu. Śledztwo wydaje się proste, lecz zaskakujące informacje zmuszą detektywów do ponownego przyjrzenia się... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 maja (18:01)

  W porachunkach grup przestępczych przypadkową ofiarą staje się kobieta w ósmym miesiącu ciąży. CBP dzięki pomocy świadka szybko trafia na trop sprawców, którzy zostają błyskawicznie... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 13 maja (18:07)

  Przedstawiciel handlowy zostaje znaleziony martwy na opustoszałym parkingu, z raną postrzałową. W domu denata detektywi odkrywają zwłoki kobiety, z którą się spotykał. W toku śledztwa... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 12 maja (17:50)

  W podmiejskiej okolicy ktoś napada na kobietę. Ofierze udaje się obronić przed gwałcicielem, ale niedługo potem dochodzi do brutalnego gwałtu na innej kobiecie. Detektywi odkrywają, że... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny