Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Wtorek, 22 listopada 2022 (17:04)

  Dochodzi do porwania Dominiki, policyjnej profilerki. Detektywi próbują gorączkowo odnaleźć Dominikę, w akcję włączają się inni funkcjonariusze CBP. Policjanci sprawdzają kolejnych... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Poniedziałek, 21 listopada 2022 (09:37)

  Na mieście wypływają fałszywe banknoty. Tropy prowadzą do jednego z warszawskich bankomatów. Adam i Ewa ustalają, że konwojent, który go serwisował tego samego dnia zwolnił się z pracy,... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 18 listopada 2022 (17:05)

  Podczas schadzki w hotelu zostaje zastrzelony mężczyzna. Okazuje się, że ofiara to recydywista. Policjanci badają osoby, z którymi mógł mieć konflikt. W toku śledztwa podejrzana staje się... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 17 listopada 2022 (17:05)

  Ofiarami profesjonalnego zabójcy padają ceniony adwokat i jego sekretarka. Trop prowadzi do byłego klienta adwokata, który mimo jego pomocy trafił na długie lata za kratki. Detektywi... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Środa, 16 listopada 2022 (17:04)

  Dochodzi do zaginięcia czternastolatka, a wszelkie ślady i zeznania świadków wskazują na porwanie. Mimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań, nie udaje się odnaleźć chłopaka. W... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 15 listopada 2022 (17:05)

  Detektywi zajmują się sprawą zabójstwa i gwałtu na 23-letniej studentce, która była osobą transpłciową. Natalia i Kuba ustalają, że dziewczyna miała konflikt z nowym partnerem jej matki,... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 14 listopada 2022 (17:02)

  Zamordowane zostaje spokojne małżeństwo w średnim wieku. Dochodzenie jednoznacznie prowadzi do podejrzanego z silnym motywem, ale detektywi szybko orientują się, że sprawa nie będzie taka... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 10 listopada 2022 (17:08)

  Prostytutka zostaje odnaleziona zgwałcona w apartamencie, który należy do wpływowego prokuratora. Niemal wszystkie dowody wskazują na jego winę – prokurator ma jednak alibi na czas... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Środa, 9 listopada 2022 (17:08)

  Na obrzeżach Warszawy dochodzi do tragicznego wypadku – jadący na crossie nastolatek zawadza głową o stalową linkę rozciągniętą między drzewami. Wkrótce mają miejsce kolejne wypadki, a... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Wtorek, 8 listopada 2022 (17:06)

  Zamordowany zostaje szanowany i zamożny filantrop, który wspierał lokalną społeczność, w tym dom dziecka. Niedługo potem dochodzi do kolejnego zabójstwa, ale jego okoliczności tylko... Więcej »

  Gliniarze (serial)