Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Poniedziałek, 16 września (10:42)

  Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę kobiety. Leżąca przy niej, kartka prowadzi detektywów do kolejnej części ciała zamordowanej. I do następnej wskazówki. Detektywi ruszają tropem... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 września (10:35)

  Niedługo po ślubie panna młoda zostaje otruta. Natalia i Kuba odkrywają, że teściowa ofiary od dawna robiła wszystko, aby do małżeństwa nie doszło. Czy ta kobieta rzeczywiście chciała... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 września (09:55)

  Masażystka zostaje zgwałcona tuż przed rozpoczęciem pracy. Policjanci dowiadują się, że ofiara była molestowana przez męża właścicielki salonu masażu, jednak to nie ten mężczyzna jest... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 13 września (14:07)

  Młody mężczyzna zostaje brutalnie pobity w drodze powrotnej do domu. Początkowo wiele wskazuje na osiedlowych dresiarzy. Wkrótce jednak Olgierd i Krystian odkrywają, że prawda jest dużo... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 10 września (14:48)

  Zostaje uduszony ambitny pracownik korporacji. Mężczyzna był nienotowany i niekarany, ale w jego mieszkaniu policjanci znajdują zapas narkotyków i sporo gotówki. Na jaw wychodzą kolejne... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 10 września (14:44)

  Agnieszka i Adam badają sprawę porwania pasierba zamożnego polityka. Gdy nie wpływa żądanie okupu, policjanci szukają innego motywu, którym mógł kierować się porywacz. W toku śledztwa... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 6 września (12:06)

  Kobieta jest świadkiem włamania do swojego domu. W pokoju odnajduje nieprzytomnego syna. W trakcie śledztwa okazuje się, że chłopak jest znanym w sieci patostreamerem. Podejrzany jej... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 5 września (11:42)

  Żona strażnika miejskiego zostaje uprowadzona, sam strażnik zostaje brutalnie pobity. Strażnik miejski został niedawno odznaczony medalem za bohaterstwo. Adam i Agnieszka ustalają jednak,... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 4 września (13:50)

  Policyjny biegły – psycholog współpracujący z tak zwanym „Archiwum X” - zostaje brutalnie okaleczony. Podejrzenia padają na seryjnego gwałciciela, w którego sprawie zeznawał poszkodowany.... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 3 września (13:27)

  Na komendę zgłasza się mężczyzna, który twierdzi że zamordował młodą kobietę. Detektywi podejmują sprawę. Szybko jednak okazuje się, że zgłoszenie jest mistyfikacją. Wkrótce policjanci... Więcej »

  Gliniarze (serial)