Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Czwartek, 25 maja 2023 (17:04)

  Dochodzi do kolejnego ataku na kobietę. Seryjny zabójca kontaktuje się z Olgierdem i wyzywa go na ostateczny pojedynek. To rozgrywka na śmierć i życie, w której tylko jeden może ujść z... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 24 maja 2023 (17:06)

  Syn oficera policji znika w tajemniczych okolicznościach. Szwarc, prywatnie kolega oficera, zleca Adamowi i Oldze poszukiwania nastolatka, który wkrótce sam odnajduje się cały i zdrowy.... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 23 maja 2023 (17:01)

  Biznesmen zostaje porwany podczas randki. Okazuje się, że regularnie zdradzał żonę. Detektywi ustalają, że w jednej z aplikacji randkowych grasuje kobieta, która wydaje się polować na... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 22 maja 2023 (18:15)

  Przed komisem samochodowym zostaje odnalezione ciało jego właściciela. Dowody wskazują na to, że na terenie komisu funkcjonowała „dziupla”, w której rozkładano na części kradzione... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Piątek, 19 maja 2023 (17:04)

  Zostają odnalezione zwęglone, ludzkie szczątki. Mimo usilnych starań, nie udaje się zidentyfikować ofiary, a jedyny trop prowadzi do przebywających w okolicy narkomanów. Detektywi... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 18 maja 2023 (17:04)

  Pod ośrodek wychowawczy dla trudnej młodzieży podjeżdża auto, z którego kierowca kilka strzałów oddaje w kierunku budynku i stojących tam osób. W strzelaninie omal nie ginie kilku... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Środa, 17 maja 2023 (17:02)

  Na parkingu kobieta znajduje pendrive’a ze zdjęciami zakneblowanej i skrępowanej nastolatki. Detektywi ustalają, że jest to zaginiona przed kilku laty dziewczyna, której rodzice nigdy nie... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 16 maja 2023 (17:10)

  Adam i Olga prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego gwałtu na psycholog w jej własnym gabinecie. Dość szybko okazuje się, że psycholog nie jest osobą, za którą się podaje – to poszukiwana... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Poniedziałek, 15 maja 2023 (17:05)

  Na podwarszawskiej wsi zostaje zamordowany nielubiany przez sąsiadów gospodarz, a krótko po zabraniu jego ciała przez patologa ktoś podpala budynek gospodarczy na jego posesji. Syn... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 12 maja 2023 (17:05)

  Przed klubem nocnym dochodzi do zuchwałego napadu. Skradziona zostaje gotówka a napastnicy porywają żonę właściciela klubu. Sprawa za pośrednictwem przypadkowego świadka trafia na... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny