Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Środa, 25 września 2019 (14:12)

  Policjanci dostają zgłoszenie o porzuconym aucie, w którym jest małe dziecko. Kilka kilometrów dalej Agnieszka i Adam znajdują pobitą do nieprzytomności matkę chłopca, a przy niej... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:10)

  W miejskim szpitalu zgwałcona zostaje pacjentka, pogrążona w śpiączce. Sprawa wychodzi na jaw, gdy okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Podejrzenie pada na chłopaka dziewczyny, który... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:09)

  Mężczyzna zostaje zamordowany podczas wędkowania. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni prowadzą do firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek. Okazuje się, że denat był zadłużony i... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:08)

  Na szkolnym boisku z zimną krwią zastrzelony zostaje nastolatek. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo – zabójstwo nastolatka może być powiązana z wojną narkotykową na osiedlu. Policjanci w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:06)

  Dwóch zamaskowanych bandytów okrada kantor na sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Podejrzenia padają na byłą kasjerkę, która została zwolniona w atmosferze skandalu, jednak kobieta ma mocne... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:05)

  Zamożny, żonaty biznesmen zostaje napadnięty i okradziony z luksusowego samochodu. Mężczyzna był na randce z dopiero co poznaną kobietą. Detektywi idą tropem skradzionego samochodu i... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:03)

  Porwany zostaje świadek, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodów. Wszystkie tropy wskazują na to, że zleceniodawcą jest nowy zarząd gangu. Agnieszka i Adam próbują... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:42)

  Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę kobiety. Leżąca przy niej, kartka prowadzi detektywów do kolejnej części ciała zamordowanej. I do następnej wskazówki. Detektywi ruszają tropem... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:35)

  Niedługo po ślubie panna młoda zostaje otruta. Natalia i Kuba odkrywają, że teściowa ofiary od dawna robiła wszystko, aby do małżeństwa nie doszło. Czy ta kobieta rzeczywiście chciała... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (09:55)

  Masażystka zostaje zgwałcona tuż przed rozpoczęciem pracy. Policjanci dowiadują się, że ofiara była molestowana przez męża właścicielki salonu masażu, jednak to nie ten mężczyzna jest... Więcej »

  Gliniarze (serial)