Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Czwartek, 14 listopada (17:04)

  Właścicielka przedszkola zostaje napadnięta. Kobieta zostaje dotkliwie pobita i zgwałcona, jest w ciężkim stanie. Policjanci weryfikują kolejne tropy w sprawie i dokonują przełomu, kiedy... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 14 listopada (17:03)

  Zrozpaczona matka przywozi do szpitala niemowlę w ciężkim stanie. Dziecko umiera, lekarze podejrzewają otrucie. Policjanci ustalają, że matka zamordowanego chłopca może być zamieszana w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 14 listopada (17:01)

  Rano na ulicy zostaje znaleziona nieprzytomna, pobita młoda kobieta. Policjanci podejrzewają, że doszło do próby gwałtu. Zatrzymany mężczyzna, który poprzedniego spędzał czas z ofiarą w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 14 listopada (16:49)

  Staruszka zostaje zamordowana maczetą w piwnicy swojego bloku. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara miała ulokowaną w banku pokaźną kwotę pieniędzy, którą wypłaciła dzień przed... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:54)

  Klient sklepu jubilerskiego płaci gotówką za drogą biżuterię, wartą tysiące złotych. Właścicielka sklepu w porę orientuje się, że banknoty są fałszywe, ale mężczyzna ucieka, poważnie... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:53)

  Niezidentyfikowany mężczyzna zostaje potrącony przez samochód. Wkrótce potem umiera w szpitalu, a sekcja zwłok potwierdza, że przed wypadkiem został brutalnie skatowany. Detektywi... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:51)

  Biegająca rano młoda kobieta zostaje zaatakowana przez trzech mężczyzn, będących pod wpływem silnych środków odurzających. Od gwałtu ratuje ją przypadkowy świadek, który płoszy sprawców.... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:50)

  Zostaje porwany właściciel fundacji pomagającej uchodźcom i imigrantom. Niedługo potem wychodzi na jaw, że dawniej należał do nacjonalistycznej grupy ekstremistów. Jego żona dostaje... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:48)

  W motelu dochodzi do brutalnego morderstwa prostytutki. Policjanci znajdują obok ofiary odcięty palec. Badania wykazują, że palec należy do mężczyzny i został mu odcięty za życia –... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 12 listopada (17:46)

  Kierowca firmy przewozowej zostaje pobity przez zamaskowanych napastników. O napaść oskarża skonfliktowanych z nim taksówkarzy, którzy wielokrotnie mu grozili. W śledztwie pojawia się... Więcej »

  Gliniarze (serial)