Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Poniedziałek, 1 marca (11:02)

  W nadchodzącym sezonie "Gliniarzy" na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego,... Więcej »

  Gliniarze (serial), Polsat
 • Wtorek, 16 lutego (16:58)

  Monika Miller i Piotr Mróz zdradzają szczegóły nadchodzącego sezonu serialu "Gliniarze". Duet skomentował także nominację do Telekamer. Czy i dlaczego produkcja zasługuje na to wyjątkowe... Więcej »

 • Wtorek, 16 lutego (16:09)

  Ewelina Ruckgaber o losach bohaterów serialu "Gliniarze" oraz o tym, co będzie oglądała w wiosennej ramówce Telewizji POLSAT. Serial "Gliniarze" codziennie od poniedziałku do piątku o... Więcej »

  wiosenna ramówka Polsatu 2021, Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:12)

  Policjanci dostają zgłoszenie o porzuconym aucie, w którym jest małe dziecko. Kilka kilometrów dalej Agnieszka i Adam znajdują pobitą do nieprzytomności matkę chłopca, a przy niej... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:10)

  W miejskim szpitalu zgwałcona zostaje pacjentka, pogrążona w śpiączce. Sprawa wychodzi na jaw, gdy okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Podejrzenie pada na chłopaka dziewczyny, który... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:09)

  Mężczyzna zostaje zamordowany podczas wędkowania. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni prowadzą do firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek. Okazuje się, że denat był zadłużony i... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:08)

  Na szkolnym boisku z zimną krwią zastrzelony zostaje nastolatek. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo – zabójstwo nastolatka może być powiązana z wojną narkotykową na osiedlu. Policjanci w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:06)

  Dwóch zamaskowanych bandytów okrada kantor na sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Podejrzenia padają na byłą kasjerkę, która została zwolniona w atmosferze skandalu, jednak kobieta ma mocne... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:05)

  Zamożny, żonaty biznesmen zostaje napadnięty i okradziony z luksusowego samochodu. Mężczyzna był na randce z dopiero co poznaną kobietą. Detektywi idą tropem skradzionego samochodu i... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września 2019 (14:03)

  Porwany zostaje świadek, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodów. Wszystkie tropy wskazują na to, że zleceniodawcą jest nowy zarząd gangu. Agnieszka i Adam próbują... Więcej »

  Gliniarze (serial)