Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Dzisiaj, 30 marca (17:06)

  Do sklepu nocnego wtacza się ciężko ranny mężczyzna z ranami kłutymi. Śledztwo wykazuje, że nocami w tej okolicy często kręcą się dresiarze, którzy zaczepiają przechodniów. Sprawa... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wczoraj, 29 marca (17:05)

  W podwarszawskiej miejscowości zostaje odnaleziony ucięty męski palec, którego odciski są powiązane ze sprawą napadu na kantor i zabójstwem sprzed lat. Wszelkie tropy prowadzą do... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Wtorek, 28 marca (17:03)

  Doświadczony podróżnik zostaje zamordowany we własnym garażu. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby zginął przypadkowo, próbując wypłoszyć złodziei samochodów. Jednak im bardziej detektywi... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Poniedziałek, 27 marca (17:23)

  Młoda dziewczyna zostaje znaleziona w swoim mieszkaniu pobita i zgwałcona. Sprawca zostaje sprawnie namierzony, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Detektywi natrafiają na trop pewnego... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Piątek, 24 marca (17:06)

  W podwarszawskiej wsi dochodzi do serii podpaleń i rozbojów. Ofiarą ostatniego pada dwójka kilkuletnich dzieci. Lokalna policja jest bezradna, do akcji wkraczają Adam i Olga razem z... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Czwartek, 23 marca (17:06)

  Dochodzi do porwania niemowlaka podczas rodzinnego obiadu z okazji Chrztu Świętego. Głównym podejrzanym porwania dziecka jest były partner jego matki, nie mogący pogodzić się z jej nowym... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 22 marca (17:03)

  Szanowana lekarka zostaje ciężko pobita i zapada w śpiączkę. Detektywi ustalają, że ofiara otrzymywała pogróżki od byłego pacjenta. Śledztwo komplikuje się, kiedy Krystian i Olgierd... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Wtorek, 21 marca (17:05)

  Młody milioner zostaje odnaleziony martwy w swoim domu. Detektywi badają sprawę. Okazuje się, że milioner wygrał ostatnio głośny proces o zniesławienie, którym doprowadził znanego... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Poniedziałek, 20 marca (17:03)

  Osiemnastoletnia córka znanego prawnika zostaje porwana w trakcie powrotu ze szkoły. Niedługo potem rodzice otrzymują nagranie z żądaniem okupu. Podejrzenia padają na byłego pracownika... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Piątek, 17 marca (17:05)

  Dwóch początkujących złodziei kradnie drogi samochód. Okazuje się, że samochód należy do znanego w półświatku niebezpiecznego gangstera, co bardzo komplikuje dochodzenie, ale jednocześnie... Więcej »

  Gliniarze (serial), serial kryminalny
 • Czwartek, 16 marca (17:06)

  Dochodzi do brutalnego napadu na dwie studentki. Detektywi ustalają, że podobnych napadów było więcej, a wszelkie tropy prowadzą do wykładowcy akademickiego, który był podejrzany o... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 15 marca (17:03)

  Po weselu w podwarszawskiej miejscowości, w toalecie zostaje znalezione ciało pana młodego a badania wykazują, że został otruty. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna był skonfliktowany z... Więcej »

  Gliniarze (serial)