Gliniarze (serial)

(Polsat, jesień 2016)
 • Czwartek, 3 października (12:25)

  Dwuletnia dziewczynka zostaje porwana z mieszkania pod nieobecność matki. Podejrzenia padają na ojca tego dziecka, któremu zostały odebrane prawa rodzicielskie. Jednak mężczyzna posiada... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 2 października (13:32)

  Wykładowca akademicki zostaje napadnięty i brutalnie pobity, cudem uchodzi z życiem. Według ofiary za pobicie i wcześniejszymi groźbami stoi inny wykładowca. Adam i Agnieszka weryfikują... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 2 października (13:30)

  Robotnik na warszawskiej budowie umiera po wypiciu alkoholu z nielegalnego źródła, osierocając syna. Podejrzenie pada na lokalnego sprzedawcę nielegalnych trunków. Jednak nowe wątki w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 2 października (13:29)

  Samotny biznesmen zostaje oblany żrącą substancją. Detektywi odkrywają, że mężczyzna otrzymywał listy z pogróżkami, był także obserwowany przez niebezpiecznych bandytów. Okazuje się... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 2 października (13:26)

  Nauczycielka ze szkoły tańca na rurze zostaje porwana sprzed studia tańca przez zamaskowanego sprawcę. Jej koleżanki wspominają o mężczyźnie, który często obserwował szkołę i narzucał się... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 2 października (13:21)

  Podczas rutynowej kontroli patrol drogówki znajduje w bagażniku kontrolowanego samochodu ciało zastrzelonego starszego mężczyzny. Okazuje się, że denat był profesjonalnym włamywaczem.... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:12)

  Policjanci dostają zgłoszenie o porzuconym aucie, w którym jest małe dziecko. Kilka kilometrów dalej Agnieszka i Adam znajdują pobitą do nieprzytomności matkę chłopca, a przy niej... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:10)

  W miejskim szpitalu zgwałcona zostaje pacjentka, pogrążona w śpiączce. Sprawa wychodzi na jaw, gdy okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Podejrzenie pada na chłopaka dziewczyny, który... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:09)

  Mężczyzna zostaje zamordowany podczas wędkowania. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni prowadzą do firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek. Okazuje się, że denat był zadłużony i... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:08)

  Na szkolnym boisku z zimną krwią zastrzelony zostaje nastolatek. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo – zabójstwo nastolatka może być powiązana z wojną narkotykową na osiedlu. Policjanci w... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:06)

  Dwóch zamaskowanych bandytów okrada kantor na sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Podejrzenia padają na byłą kasjerkę, która została zwolniona w atmosferze skandalu, jednak kobieta ma mocne... Więcej »

  Gliniarze (serial)
 • Środa, 25 września (14:05)

  Zamożny, żonaty biznesmen zostaje napadnięty i okradziony z luksusowego samochodu. Mężczyzna był na randce z dopiero co poznaną kobietą. Detektywi idą tropem skradzionego samochodu i... Więcej »

  Gliniarze (serial)