Do zobaczenia w...

 • Dzisiaj, 23 października (13:42)

  W dzisiejszym odcinku odwiedzimy jedno z najszczęśliwszych miejsc na Ziemi. Mieszkańcy Danii drugi raz z rzędu zostali uznani za ludzi o najwyższym poziomie szczęścia w corocznym rankingu... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Środa, 21 października (11:49)

  Liverpool. Miasto słynie z Beatelsów, słynnej drużyny piłkarskiej i oczywiście kiepskiej pogody. Moglibyśmy oczywiście ten odcinek poświęcić legendarnej grupie i zajrzeć do muzeum... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Środa, 21 października (11:47)

  Mediolan. Stolica Mody, miasto wyjątkowo fotogenicznej katedry, galerii handlowej i dzieła sztuki jednocześnie czy La Scali. To wiedzą wszyscy. My zapraszamy na spacer po nieco mniej... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Piątek, 16 października (16:05)

  Bom Dia, jesteśmy w stolicy Portugalii. Zapraszamy na wycieczkę po nieco mniej znanej Lizbonie. Bo wszyscy kojarzymy ją z wspaniałym klimatem, żółtymi, starymi tramwajami oraz z licznymi... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Piątek, 16 października (13:30)

  Multikulturowy i nowoczesny. W dzień kusi zabytkami, a wieczorem bogatym życiem nocnym. Cieszy kubki smakowe wykwintnymi restauracjami serwującymi dania z całego świata. Daje możliwość... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Piątek, 16 października (13:11)

  Wypływamy na Morze Śródziemne i zabieramy Was na greckie wyspy. Jedna z legend o stworzeniu świata mówi, że tworząc Ziemię Bóg zmieszał gleby i przesiał je przez sito. W sicie zostały... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Piątek, 16 października (13:08)

  Hello from Isle of Skye. To Szkocja w pigułce: spotkamy owce, usłyszymy celtyckie dudy, poznamy sekrety starego zamku i skosztujemy tradycyjnie wyrabianej torfowej whisky. Zatem... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Piątek, 16 października (12:47)

  Katalońska Barcelona kusi słońcem, śródziemnomorskimi plażami, wybornymi tapas i wyjątkową modernistyczną architekturą. Trzecie najczęściej odwiedzane miasto w Europie szczyci się także... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Środa, 14 października (12:11)

  Praga to najchętniej odwiedzane przez turystów miasto w naszej części Europy. Cieszy się większą popularnością niż chociażby Sztokholm i Amsterdam, do których już Was zapraszaliśmy.... Więcej »

  Do zobaczenia w...
 • Środa, 14 października (11:58)

  W Atenach niemal z każdego miejsca widać Akropol. To zresztą powód dla którego w stolicy Grecji nie ma drapaczy chmur - dumni synowie Hellady przekonują, że zasłaniałyby malownicze... Więcej »

  Do zobaczenia w...