"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"

Podcast "Żony warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom.

"Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze": Magda Pyć-Leszczuk

Gościnią pierwszego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Magda Pyć-Leszczuk. Z Igorem Nowińskim "żona Warszawy" rozmawiała m.in. na temat rozwoju osobistego, harmonii w życiu oraz powodów wzięcia udziału w reality-show Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy".
Podcast "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" to kompan programu "The Real Housewives. Żony Warszawy", pierwszej polskiej edycji światowego fenomenu o emocjonujących perypetiach kobiet z wyższych sfer. - Choć program jest formatem reality, to magia telewizji - i montażu - rządzi się swoimi prawami. Dlatego stworzyliśmy tę wyjątkową przestrzeń, w której nasze bohaterki mogą opowiedzieć o sobie jeszcze więcej. Dzięki temu dadzą się lepiej poznać użytkownikom Interii i widzom telewizji - tłumaczy Igor Nowiński, prowadzący podcastu.
Dodano: Środa, 6 września (15:00)
Źródło: Igor Nowiński- INTERIA.PL

Reklama