"Zdanowicz pomiędzy wersami"

"Zdanowicz pomiędzy wersami" to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. To autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 80: Marta Żmuda Trzebiatowska

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Martę Żmudę Trzebiatowską – aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną, znaną z ról w produkcjach takich jak: "Ciacho", "Śluby panieńskie", "Och, Karol 2" i "Wygrany", "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", a także nowym serialu “Grzechy sąsiadów” dostępnym w Polsat Box Go. Aktorka opowiedziała m.in. o serialu “Grzechy sąsiadów”, swoich celach zawodowych, pasji do aktorstwa, a także rodzinie i macierzyństwie.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to podcast wideo, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach Interii. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Dodano: Czwartek, 21 grudnia 2023 (13:45)
Źródło: INTERIA.PL
Reklama