Wypij w "Gościu Wydarzeń" o spotkaniu marszałek Witek z opozycją: Obraz bezradności rządu

O przebieg i efekty spotkania marszałek Witek z opozycją prowadzący program Bogdan Rymanowski pytał posłów Annę Siarkowską (PiS) i Michała Wypija (Porozumienie).
- Z dużym zawodem przyjęliśmy przebieg spotkania, obraz bezradności rządu, chociażby jednego z projektów, okazało się jednak, że nikt go nie widział - komentował polityk, odnosząc się do zapowiadanego przez PiS projektu ws. możliwości weryfikacji przez pracodawcę szczepień pracowników.
- Jedna konkluzja z tego spotkania, to to, że w piątek spotkamy się jeszcze raz. Nie wiem po co. Chyba tylko, aby kontynuować nasz klubik dyskusyjny - dodał Wypij.
- Efekty tego spotkania zobaczymy, zwłaszcza na kolejnym posiedzeniu Sejmu. Natomiast ja chciałabym podkreślić, że w sytuacji, kiedy w samym klubie PiS, jest duży podział zdań na temat strategii walki z pandemią, jest wielu posłów, którzy nie godzą się na to, aby sięgać po niekonstytucyjne ograniczenia praw i wolności obywatelskich walcząc z pandemią (...), powinno się rozmawiać z posłami własnego klubu, PiS - stwierdziła natomiast poseł Siarkowska.
- W tym momencie nikt z nami nie rozmawia, ale rozmawia z postkomunistami i z totalną opozycją - dodała polityk.

Fragment programu "Gość Wydarzeń", emitowanego na antenie Polsat News.
Dodano: Środa, 24 listopada (20:27)
Źródło: Polsat News- Polsat News

Reklama