Wyjątkowa sesja z aktorami

Na początku maja odbyła się sesja zdjęciowa z aktorami biorącymi udział w spektaklu teatralnym „Przygoda z ogrodnikiem” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego. Premiera spektaklu odbędzie się 6 czerwca w Teatrze IMKA.

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami. Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich…? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?

Wyjątkowy humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Anna Korcz / Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus i Michał Sitarski.
Dodano: Piątek, 26 maja 2017 (08:12)
Źródło: Studencka.tv- Studencka.tv

Reklama