Weronika Marczuk chce pomóc Polkom

Weronika Marczuk zachęca kobiety do przedsiębiorczości. Zdaniem byłej żony Cezarego Pazury, wielu Polkom brakuje odwagi, by założyć własny biznes. Pomóc im ma spotkanie z kobietami, które odniosły sukces na tym polu i mogą zainspirować inne panie do działania. W ostatni weekend września fundacja Weroniki Marczuk „Z nadzieją” organizuje warsztaty, których celem jest wspieranie kobiet w rozwoju zawodowym i zachęcanie do zakładania własnego przedsiębiorstwa.

– Mężczyźni nas za wiele nie pokrzepią w tym zakresie, pewnie tak to już jest. Myślę, że dla każdej z nas jest ważne, żeby inna kobieta mogła być przykładem, inspiracją, a przede wszystkim dobrą duszą - mówi Marczuk.

Gwiazdą warsztatów organizowanych przez celebrytkę będzie Julia Krysztofiak-Szopa, która pomaga przedsiębiorcom z całego świata stawiać pierwsze kroki w Dolinie Krzemowej. – Jest niesamowita w ogóle jako kobieta, jako przedsiębiorca, jako matka. Udało nam się ją umówić, żeby przyjechała do nas i żeby naszym kobietom opowiedziała o tym, jak przełamać swoje bariery, jak uwierzyć w to, że można w ogóle rozpocząć w każdej chwili swój własny biznes, oraz o tym, jak to się robi w zasięgu międzynarodowym - opowiada Marczuk.
Dodano: Środa, 17 września 2014 (09:01)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle
Więcej na temat:Weronika Marczuk
Reklama