Wendzikowska o zagranicznych gwiazdach: Mają więcej pokory i profesjonalizmu

Anna Wendzikowska jako jedna z nielicznych polskich dziennikarek miała okazję spotkać się niedawno z Bradem Pittem. Wywiad ten - podobnie jak inne rozmowy z zagranicznymi gwiazdami, które Wendzikowska przeprowadza regularnie - skłonił ją do refleksji na temat polskiego show-biznesu. Dziennikarka uważa mianowicie, że amerykańscy aktorzy mają do siebie dużo większy dystans niż niektóre polskie gwiazdy.

– Mają więcej pokory i profesjonalizmu. Nie wiem, czy to jest tak, że oni rzeczywiście myślą tak dobrze o wszystkich dookoła i nie wywyższają się, czy tylko rozumieją, że to dobrze robi ich wizerunkowi, żeby sprawiać takie wrażenie. Ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. Bo z punktu widzenia dziennikarza, który idzie tam, żeby zrobić dobry wywiad, obydwu stronom powinno na tym zależeć, żeby ten wywiad był dobry. Mnie nie obchodzi, czy ta osoba rzeczywiście mnie lubi, czy rzeczywiście chce być dla mnie miła – mówi Wendzikowska.

Brad Pitt to jeden z najbardziej cenionych przez Wendzikowską aktorów oraz jej idol z czasów, kiedy jako nastolatka oglądała kultowe filmy z jego udziałem. Po skończonym wywiadzie dziennikarka zdecydowała się przytulić do ukochanego artysty. Zrobiła sobie z nim również zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.
Dodano: Poniedziałek, 6 października 2014 (11:00)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama