W małych mieszkaniach najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne. Można je wykorzystać do zamykania pomieszczeń lub ich podziału

Drzwi przesuwne stwarzają dużo możliwości aranżacyjnych i są coraz chętniej wykorzystywane w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Pozwalają one bowiem dobrze wykorzystać powierzchnię pomieszczenia. Można je schować wewnątrz ściany lub przesuwać naściennie. Nowością jest innowacyjny system naściennie przesuwnych drzwi, który pozwala na całkowite ukrycie prowadnic. Są one niewidoczne zarówno przy otwartych, jak i przy zamkniętych drzwiach.

Producenci proponują coraz większą gamę drzwi przesuwnych. Dostępne są modele drewniane, szklane, takie, które składają się z jednego skrzydła, dwóch, a nawet większej liczby skrzydeł.

– Drzwi przesuwne to dzisiaj najbardziej pożądane i poszukiwane przez klientów drzwi ze względu na to, że coraz bardziej popularne są małe powierzchnie mieszkaniowe. Statystyki mówią, że najlepiej sprzedają się mieszkania do 50 metrów kwadratowych, a wiadomo, że w takich mieszkaniach każdy centymetr trzeba dobrze wykorzystać – mówi Jacek Domański, prezes zarządu firmy Drims, producenta drzwi.
Dodano: Wtorek, 17 stycznia 2017 (11:14)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama