Ta Ukrainka ma czym oddychać!

Kijów, Ukraina. Katerina Sidorenko posiada oficjalnie największe piersi na Ukrainie. Autentyczność rekordu potwierdziła na Facebooku kierownik narodowego rejestru rekordów Ukrainy Łana Wietrowa. Obwód piersi rekordzistki osiągnął 101 cm. Ponadto - jak się zdaje - piersi Sidorenko nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Sidorenko chętnie bierze udział w konkursach na największy biust i rozmaitych talk show. Tam chętnie mówi o swoich honorariach. - Jedna sesja fotograficzna to 1,5 - 2 tys. euro - mówi Katerina Sidorenko.

Internetowe komentarze sugerują jednak, że Katerina dostaje honoraria nie tylko za zdjęcia. Za granicą Sidorenko jest bardziej znana jako Sharisel. A filmów z jej udziałem próżno szukać w telewizji nawet po 22. Z punktu widzenia komisji zatwierdzającej rekordy zawód celebrytki nie miał jednak znaczenia. 101 centymetrów nie da się podać w wątpliwość. (News Channel "24"/x-news)

Nie tylko ona ma się czym pochwalić. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ!UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
Dodano: Środa, 27 stycznia 2016 (17:44)

Reklama