"Śniadanie Rymanowskiego". "Zbigniew Ziobro okaże się mięczakiem"

O słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że "walka polityczna wymaga radykalnych zwrotów. Apeluję, więc o zrozumienie dla różnego rodzaju działań, które czasem mogą być mało zrozumiałe, ale jednak są konieczne", pytał swoich gości Bogdan Rymanowski.
- Słowa są dość enigmatyczne. Ja nie mam wiedzy, co prezes ma na myśli. Ja mogę tylko powiedzieć, co ja sądzę na temat negocjacji z Unią Europejską, ponieważ te negocjacje trwały, pani Ursula von der Leyen przyjechała do Polski uroczyście zaświadczyć, że Krajowy Plan Odbudowy został przyjęty przez Komisję Europejską i te pieniądze powinny być nam wypłacane, ponieważ płacimy też raty tego kredytu - mówił Jan Kanthak, poseł Solidarnej Polski i wiceszef MAP.
Paulina Hennig-Kloska oceniła z kolei, że przeciwna warunkom KE Solidarna Polska i minister Ziobro skapitulują. - Ziobro okaże się mięczakiem, miękiszonem, jak to sam mawiał i będzie cichutko patrzył jak rząd Zjednoczonej Prawicy będzie realizował kolejne kamienie milowe i uruchamiał środki europejskie przez najbliższe dni - powiedziała posłanka Polski 2050.
Dodano: Niedziela, 13 listopada (11:20)
Źródło: Polsat News- Polsat News

Reklama