„Pogromcy potworów”, czyli rekolekcje charyzmatycznego ojca Adama Szustaka OP

Polsat Rodzina zaprasza na „Pogromców potworów”, czyli rekolekcje charyzmatycznego ojca Adama Szustaka OP. Rekolekcje będą emitowane w kolejne cztery niedziele Adwentu o godz. 11:30. Adam Szustak OP to dominikanin, który od kilku lat prowadzi życie wędrownego kaznodziei, realizując w ten sposób zakonną dewizę: Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Jest znany także ze swych nietuzinkowych komentarzy dotyczących bieżących spraw bliskich każdemu człowiekowi. Cykl rekolekcji zatytułowany jest „Pogromcy potworów”. Potworami (ogrami, wampirami) ojciec Szustak nazywa toksyczne postawy, relacje i pragnienia. Opowiada, jak je w sobie i innych zidentyfikować, pracować nad nimi i naprawić. Podpowiada też, jak zaprosić do tej „pracy” Boga.

"Pogromcy potworów": Ojciec Szustak o zombie wśród nas. Co to znaczy być zombie?

Adam Szustak OP to dominikanin, który od kilku lat prowadzi życie wędrownego kaznodziei, realizując w ten sposób zakonną dewizę: głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Głosi ją na wielotysięcznych stadionach, w kościołach, w aulach i w parafiach. Jest autorem książek i audiobooków, youtuberem („Langusta na palmie”, dominikanie.pl). Pełni funkcję dyrektora Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Ojciec Szustak jest znany także ze swych nietuzinkowych komentarzy dotyczących bieżących spraw bliskich każdemu człowiekowi.

Cykl rekolekcji zatytułowany jest „Pogromcy potworów”. Potworami (ogrami, wampirami) ojciec Szustak nazywa toksyczne postawy, relacje i pragnienia. Opowiada, jak je w sobie i innych zidentyfikować, pracować nad nimi i naprawić. Podpowiada też, jak zaprosić do tej „pracy” Boga.
Dodano: Niedziela, 13 grudnia 2020 (14:59)
Źródło: Polsat Rodzina

Reklama