Nietypowy prezent dla mężczyzny

Perfumy, kosmetyki, sprzęt elektroniczny? Poszukiwanie idealnego i oryginalnego pomysłu na prezent dla mężczyzny nie jest proste. Kiedy wydaje się, że już wszystko kiedyś podarowaliśmy, można sięgnąć po nietypowy gadżet rodem z filmów szpiegowskich.

- Można kupić bardzo wiele ciekawych rzeczy. Mogą to być kamery w różnego rodzaju kamuflażach, począwszy od okularów, poprzez breloczki, długopisy, zapalniczki. Oczywiście nagrywamy w takim przypadku dźwięk i obraz w bardzo dobrej jakości – mówi Czesław Wiencis z Euro-Soft.

Wśród nietypowych gadżetów jest także tzw. „zestaw egzaminacyjny”. Działa on podobnie do telefonu, możemy słuchać i mówić. – W ucho wkładamy mały czujnik, a na szyję zakładamy pętlę indukcyjną, która jest połączona z nadajnikiem bluetooth, a ten połączony jest z naszym telefonem komórkowym – dodaje Czesław Wiencis.

Takiego zestawu jak i innych przedmiotów powinno się używać jako ciekawych gadżetów. Pamiętajmy, że nagrywanie innych bez ich wiedzy może skończyć się źle dla samego nagrywającego.
Dodano: Środa, 16 grudnia 2015 (12:02)
Źródło: newsrm.tv- newsrm.tv
Więcej na temat:święta
Reklama