"Nasz nowy dom"

Program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana, stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Nasz nowy dom" - czas na kolejne oszałamiające metamorfozy. Kto tym razem otrzyma pomoc?

W środowy wieczór w programie "Nasz nowy dom" (odc. 197) przeniesiemy się do miejscowości Rożnów. To właśnie tam mieszka wyjątkowy chłopiec, Kajetan. Ma zdiagnozowaną nadpobudliwość i nerwicę lękową, jest pod stałą opieką lekarzy. Jest bardzo inteligentnym chłopcem. Interesuje się polityką, historią, a źródłem inspiracji do wymyślanych zabaw jest dla niego niemal stuletni dom, w którym mieszka z mamą i babcią. Remont domu będzie wyzwaniem dla architekta, Martyna Kupczyk musi zachować ważne dla Kajtka elementy domu. Dla ekipy budowlanej nie lada kłopotem okaże się położenie budynku i brak drogi dojazdowej.

W czwartek wraz z ekipą programu odwiedzimy Jaworzno (odc. 198). W jednej z tamtejszych kamienic w mieszkaniu na parterze mieszkają pani Danuta z córką Aldoną i trzyletnim wnukiem. W mieszkaniu nie ma pokoju dziecięcego ani warunków do prawidłowego rozwoju chłopca. Trzyosobowa rodzina mieszka w jednym pokoju. Remont w budynku wielorodzinnym to zawsze wyzwanie, ze względu na konieczność dostosowania się do istniejącej liczby okien, a także na ograniczenie pracy do godzin dziennych.
Dodano: Środa, 16 września (13:46)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:Nasz nowy dom

Reklama