"Na zdrowie"

Elżbieta Sawerska to propagatorka zdrowego, naturalnego i aktywnego stylu życia oraz idei zero-waste. Pomysłodawczyni, producent i współprowadząca programy: „Ekologicznie” oraz „Gotuję nie marnuję”. W swoim najnowszym autorskim programie „Na zdrowie” uwalnia swoją ciekawską naturę i prześwietla produkty spożywcze pod kątem ukrytych w nich wartości odżywczych i właściwości leczniczych. - Za każdym razem, kiedy dowiaduję się czegoś nowego, wstaję od biurka i niczym Sherlock Holmes wymachuję dowodami przedstawiającymi supermoce danego produktu. Cieszę się niezmiernie, że w programie „Na zdrowie” mogę podzielić się wynikami mojego śledztwa i zachęcić widzów do urozmaicenia, wzbogacenia czy zmiany diety - mówi. - Mam nadzieję, że dzięki lekkiej formie programu i ciekawostkom widzowie chętniej i częściej sięgać będą po to, co zdrowe - dodaje Sawerska. Jeśli chcecie w naturalny sposób wzmocnić swoją odporność, pozbyć dokuczliwych dolegliwości, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć zdrowiem przez długi czas, program „Na zdrowie” jest dla Was!
przewiń w lewo
przewiń w prawo

"Na zdrowie": Migdały warto jeść ze skórką

Wpływają korzystnie na zdolności reprodukcyjne, ożywiają ciało, pobudzają umysł. Jedyne orzechy w świecie orzeszków, które nie zakwaszają a alkalizują krew w naszych ciałach! Migdały!
Tak, tak… takie właśnie cudowne moce migdałom przypisuje ajurweda. Według niej to one odpowiadają za wytwarzanie życiowej esencji. Nie wiem, czy macie migdały w domu i czy wiedzieliście o ich jakże istotnych i mocnych stronach, ale zanim zaczniecie sprawdzać ich obecność, pozwólcie, że powiem, jak i kto powinien jeść migdały, by wyszły nam na zdrowie.
Dodano: Czwartek, 30 marca (13:45)
Źródło: INTERIA.TV- POLSAT GO
Reklama