Must Be The Music: Tak oryginalnego zespołu jeszcze nie było! Zobaczcie koniecznie

Zespół Zielone Ludki, który zobaczymy już w programie w najbliższą niedzielę, to bez wątpienia najbardziej oryginalny występ tej edycji! Trio pochodzące z Działdowa zaskoczyło swoją twórczością i sposobem na zaistnienie już podczas precastingów. Zamiast pojawić się w sali przesłuchań, rozstawili sprzęt i zagrali na parkingu przed budynkiem, w którym odbywały się przesłuchania.

- Nie musicie już wchodzić na casting. Jesteście przyjęci! - zakomunikował Maciek Rock zachwycony pomysłowością zespołu.

Ale to był dopiero początek oryginalnej prezentacji zespołu. Na castingu Zielone Ludki zjawili się z obrazami kotoszynszyli - połączenie kota i szynszyla, które są ich znakiem rozpoznawczym. Ich muzyka - jak sami mówią - to autorski nurt muzyczny o nazwie "wczesny retinol". Mimo, że grają dopiero od roku, tworzą naprawdę zaskakujące utwory, które łączą muzykę elektroniczną z energetyczną grą na gitarach i perkusji. Posłuchajcie sami.

Przypomnijmy, że to właśnie lider zespołu Zielone Ludki wyznał miłość Elżbiecie Zapendowskiej i... pocałował ją. Czy muzyka zespołu przypadnie go gustu jury i znajdzie się dla nich miejsce w półfinale? Odpowiedź w „Must be the music” w niedzielę o godzinie 20.05 w Polsacie.
Dodano: Czwartek, 2 października 2014 (12:09)
Źródło: Polsat- INTERIA.PL

Reklama