Milowicz planuje reaktywację filmu „Chłopaki nie płaczą”

Pod koniec przyszłego roku na ekrany kin może wejść nowa produkcja, w której zobaczymy aktorów znanych z filmu „Chłopaki nie płaczą”. Pomysłodawca przedsięwzięcia, Michał Milowicz zdradza jedynie, że film ma mieć charakter czarnej komedii.

- Minęło 5 (15 lat przyp. red.) lat od premiery „Chłopaki nie płaczą” i myślę, że najwyższa pora, żeby powstał następny film w naszym klimacie i z naszą „starą dobrą gwardią” – mówi Michał Milowicz, aktor, piosenkarz.

Aktor podkreśla, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapowiadany film na ekranach kin pojawił się pod koniec przyszłego roku. Niech chce on jednak zdradzać więcej szczegółów.

- Przede wszystkim będzie to czarna komedia, która moim zdaniem jest kompilacją dobrego żartu sytuacyjnego, inteligentnych dialogów oraz akcji, wprowadzającej widza w stan lekkiego albo nawet mocnego podenerwowania, ale jednocześnie wywołująca co chwilę śmiech – mówi Michał Milowicz i podkreśla, że będzie się bardzo starał, aby jego film miał właśnie taki charakter.
Dodano: Wtorek, 1 grudnia 2015 (15:06)
Źródło: newsrm.tv- newsrm.tv

Reklama