Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

- Czesław Niemen, Justin Timberlake, Lionel Richie, Ricky Martin - to wokaliści, z którymi chciałbym się zmierzyć. Myślę, że fajnie byłoby wcielić się także w jakąś kobietkę, żeby było różnorodnie - mówi Marek Kaliszuk, który będzie uczestnikiem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor znany z roli Bogusia w serialu „M jak Miłość” stanie w szranki między innymi z Joanną Liszowską, Mają Bohosiewicz, Magdą Steczkowską i Jackiem Kawalcem. Pierwszy odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat we wrześniu.

Marek Kaliszuk, jak wszyscy uczestnicy programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, przeszedł casting, podczas którego musiał zaprezentować swoje wokalne i aktorskie umiejętności. – Jestem aktorem bardzo śpiewającym i wiele lat poświęciłem na swoją edukację w kierunku wokalistyki. Teraz może właśnie przyszedł taki moment, w którym jestem gotowy, żeby to pokazać. Losujemy piosenki artystów, więc nie do końca wiadomo, co nam przyjdzie zaśpiewać - opowiada.

„Twoja twarz brzmi znajomo” to program, w którym aktorzy wcielają się w znanych wokalistów. Zadaniem uczestników programu jest upodobnienie się do kreowanej postaci nie tylko wokalnie, lecz także pod względem mimiki, gestykulacji i zachowania na scenie.
Dodano: Piątek, 25 lipca 2014 (05:44)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama