Marcelina Zawadzka: Nie mam innej miłości poza moim psem

Nie mam czasu, aby na 100 procent zaangażować się w związek z mężczyzną – deklaruje Marcelina Zawadzka. Byłą Miss Polonia całkowicie pochłania teraz kariera zawodowa i opieka nad suczką Abi. To właśnie przygarnięta ze schroniska 5-letnia Abi jest obecnie największą miłością Marceliny Zawadzkiej.

Marcelina Zawadzka przez trzy lata związana była z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim. Para rozstała się tuż przed wylotem Zawadzkiej na konkurs Miss Universe w 2012 roku. Była Miss Polonia przyznała w wywiadach, że bardzo przeżyła to rozstanie. Obecnie nie jest z nikim związana. - Mam wielu przyjaciół, jest też wiele osób, które mnie adorują, ale na razie wszystko jest na dystans. Już niedługo maj, wiosna, więc mam nadzieję, że się zakocham – mówi piękna Marcelina.

Modelka twierdzi, że typ urody mężczyzny nie jest dla niej ważny. Istotne jest natomiast to, by miał w życiu pasję. - To może być nawet wioślarstwo czy składanie klocków Lego, ale żeby ta pasja była. To jest dla mnie najważniejsza cecha, podobnie jak silny charakter; ta osoba musi wiedzieć, czego chce w życiu. Nie mam tak, że musi być blondyn, brunet, kręcone włosy, niski, wysoki.

Na razie jednak największą miłością modelki jest 5-letnia suczka o imieniu Abi. Marcelina Zawadzka przygarnęła ją ze schroniska dwa miesiące temu, w dniu świętego Walentego. Jak twierdzi, ujęły ją piękne, błękitne oczy oraz fakt, że została porzucona w Boże Narodzenie. Abi zamieszkała ze swoją nową panią, jej siostrą i kotem.
Dodano: Piątek, 10 kwietnia 2015 (09:14)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama