II Kongres Szlachetnej Paczki

Wyjątkowi ludzie, nowe znajomości, inspirujące spotkania, genialne pomysły na siebie i biznes – to wszystko w jednym miejscu 25 i 26 stycznia 2018 r. podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.
przewiń w lewo
przewiń w prawo

Ks. Stryczek: Bycie biednym jest nieznośnym stanem

Uważam, że bycie biednym jest takim nieznośnym stanem. Znam wielu takich ludzi. Zawsze jesteś pod kreską, zawsze czujesz, że nie masz już następnego dnia, nie masz prawa do marzeń, że się nic dobrego nie wydarzy, że jesteś nikim. Ja tych ludzi chcę z tego smogu, z takiego dołowania wydobyć - mówił twórca Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości ks. Jacek Stryczek podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.

To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
Dodano: Czwartek, 25 stycznia 2018 (17:28)
Źródło: Interia.tv
Więcej na temat:Szlachetna Paczka
Reklama