Krzysztof Hołowczyc apeluje o pomoc dla czworonogów

- Pieski nie mogą same poprosić o karmę, ale my możemy każdą złotówką wesprzeć Fundację Psi Los – tak znakomity kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc zachęca do pomocy zwierzętom w potrzebie.

Zima – nawet łagodna – to zawsze najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Dlaczego? Ich zapotrzebowanie na karmę jest wtedy o wiele większe niż w sezonie letnim, a wsparcie darczyńców jest wciąż niewystarczające. W związku z tym Fundacja Psi Los, wspierająca placówki opiekujące się bezdomnymi zwierzętami, oraz portal INTERIA, ogłaszają zbiórkę środków, za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, wymagające leczenia.

Zapraszamy Was do udziału w 2. edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz INTERIĘ. Akcja trwa od 15 do 31 stycznia 2015 roku. Zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic. Przyłącz się! W tytule wpłaty określ schronisko lub przytulisko, które chcesz wesprzeć.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Wpłaty możesz dokonać także TUTAJ albo TU

Reklama