Klaudia Halejcio: Mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku

Aktorka dementuje plotki o kryzysie w jej związku z Tomaszem Barańskim. Para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Przed imprezą Róże Gali po raz pierwszy pozowali fotografom na ściance. Oboje zapewniają jednak, że nadal będą bronić swojej prywatności.

Związek Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego trwa już prawie rok. Mimo to jeszcze do niedawna para rzadko pokazywała się razem publicznie. Ostatnio chętniej wychodzą, pokazali się m.in. na imprezie Róże Gali. Oboje dementują plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Według niektórych mediów aktorka jest zbyt zaborcza i ogranicza swobodę swojego partnera.

– Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tych wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku – mówi Klaudia Halejcio.

Aktorka twierdzi, że choć przestała ukrywać swój związek ze starszym o 10 lat Tomaszem Barańskim i częściej pokazuje się z nim na imprezach, nie oznacza to, że zrezygnowała ze swojej prywatności. Nadal nie zamierza się dzielić z prasą szczegółami ze swojego życia osobistego.

– Myślę, że chyba taką najintymniejszą część naszego życia zostawimy dla siebie i chyba tylko w zawodowych momentach będziemy się pokazywać – mówi Klaudia Halejcio.
Dodano: Środa, 25 listopada 2015 (12:10)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle
Reklama