Joanna Horodyńska o swoich półnagich zdjęciach

Nagość wciąż jest w Polsce tematem perwersyjnym – twierdzi Joanna Horodyńska. Stylistka opublikowała na jednym z portali społecznościowych swoje półnagie zdjęcia, co wywołało falę nie zawsze pozytywnych komentarzy internautów. Horodyńska przyznaje, że zdjęcia miały poprawić jej samoocenę po przebyciu ciężkiej choroby. Stylistka chciała także przekonać wszystkie kobiety, że są piękne i zmysłowe - nawet mimo ciężkich doświadczeń życiowych.

Na jednym zdjęciu Joanna pozuje ubrana wyłącznie w skórzaną kurtkę i pantofle na wysokim obcasie. Na innej fotografii widać nagą pierś stylistki. Zdjęcia wywołały liczne komentarze w prasie i wśród internautów. Krytycy zarzucali Horodyńskiej, że za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę mediów.

– Ludzie patrzą na to bardzo powierzchownie: że jest to kawałek gołego tyłka. Nie dostrzegają tego, że to jest coś więcej, że to jest zdjęcie artystyczne, że jest właśnie w klimacie lat 90., czyli tych top modelek, które wiodły prym w tamtych czasach; że jest tu jakaś misja, jakaś myśl, którą zresztą wpisywałam też w różnych komentarzach - tłumaczy stylistka.
Dodano: Piątek, 19 września 2014 (08:35)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama