Festiwal Eco Studio Electro-System. Akcja: Sprzątanie świata

Na warszawskim Żoliborzu odbył się Wielki Festiwal Eco Studio ELECTRO-SYSTEM z okazji akcji Sprzątanie świata. Głównymi bohaterami wydarzenia byli: Magda Bereda i Kuba Adamiak - ambasadorzy projektu edukacyjno-ekologicznego realizowanego w ramach publicznych kampanii edukacyjnych organizacji odzysku ELECTRO-SYSTEM. W duecie z Magdą zaśpiewały gwiazdy i influencerzy: Kinga Sawczuk, Lena Moonlight, Natalia Sisik, Filip Lato oraz wyróżniona w konkursie ekologicznym Nikola Komisarska.

Do Warszawy przyjechali: Laureat I miejsca - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym, Laureat II miejsca - Przedszkole Miejskie nr 5 w Ozorkowie, Laureat III miejsca - Szkoła Podstawowa w Bryńsku i Wyróżnieni w Konkursie. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci urządzeń elektronicznych.

Uczniowie mogli wysłuchać koncertu Magdy Beredy i jej gości specjalnych, przybić piątkę z maskotkami projektu - Smartim i Lodzią, wziąć udział w quizach ekologicznych przy trójkącie recyklingowym. Goście mogli skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych na bazie wegańskiego sera z orzechów nerkowca od Wege Siostry i porozmawiać o ekologii w nastrojowej i aromatycznej atmosferze stworzonej przez świece naturalne od Biosensual. Działania edukacyjne projektu wspierają zaangażowani ekologicznie patroni medialni: Zielony Newsweek, magazyn „Odpady i środowisko”, magazyn „Biznes & ekologia”, ogólnopolski kwartalnik ekologiczny EkoNatura, portal EkoGuru, portal Interia ZIELONA, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.
Dodano: Piątek, 23 września 2022 (11:18)
Źródło: Bee Music
Więcej na temat:ekologia

Reklama