Dziś premiera teledysku Paulli i DJ Adamusa

Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa „Nigdy o Tobie nie zapomnę” jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie „The Bodyguard” z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę. Kawałek miał premierę w styczniu tego roku. Błyskawicznie stał się hitem i trafił do pierwszej dziesiątki najczęściej ściąganych utworów z internetowych serwisów muzycznych.

– Tematyka teledysku nawiązuje do jednego z moich ulubionych filmów, bardzo romantycznego, w którym gra moja ulubiona wokalistka, niedościgniony wzór i dla mnie ikona muzyki Whitney Houston – mówi Paulla.

Klip inspirowany jest sytuacją z życia wielu gwiazd. Opowiada o wokalistce, która większość czasu spędza w podróży pomiędzy kolejnymi koncertami. Często jest też nagabywana przez natrętnych fanów. Wynajmuje nawet ochroniarza, aby chronił ją przed psychofanem grożącym jej śmiercią. W tę postać wcielił się DJ Adamus. Paulla nie ukrywa, że praca na planach teledysków nie jest dla niej prosta, nie czuje się bowiem aktorką.
Dodano: Środa, 25 lutego 2015 (13:23)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle
Więcej na temat:Paula | Adam Jaworski

Reklama