Dominika Fetraś: Polskie restauracje nie potrafią mnie niczym zaskoczyć

Dominika Fetraś jest dziewczyną piłkarza Legii, Inakiego Astiza. Z wykształcenia jest magistrem psychologii, a z zamiłowania blogerką kulinarną i modową. Na swoim blogu dzieli się z czytelnikami nie tylko przepisami kulinarnymi, lecz także poradami na temat tego, jak wieść luksusowe życie.

– Nie chodzę dużo po warszawskich restauracjach; mam kilka swoich ulubionych, ale rzadko która potrafi mnie czymś zaskoczyć, więc skoro umiem gotować sama w domu, to czasami po prostu wolę zostać i zrobić coś, na co mam ochotę - mówi Fetraś. - Zaczęłam gotować, żeby zawsze wiedzieć, co na tym talerzu się dokładnie znajduje. Gdybym sama miała stworzyć potrawę do restauracji z gwiazdką Michelin, na pewno musiałaby być to potrawa bardzo zaskakująca, np. otwarte ravioli z owocami morza z pianką z szampana, z sosem ostrygowym i oprószone 24-karatowym złotem - opowiada.

Inaki Astiz, partner Fetraś, pochodzi z Nawarry, regionu Hiszpanii znanego z oryginalnych tradycji kulinarnych. Polska WAG przyznaje, że kuchnia baskijska niezwykle przypadła jej do gustu, zwłaszcza charakterystyczne dla niej owoce morza i przystawki zwane pinchos.
Dodano: Czwartek, 24 lipca 2014 (08:50)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama