Aneta Kręglicka skończyła 50 lat. Co teraz robi?

Miss Świata z 1989 roku, modelka i bizneswoman Aneta Kręglicka, opowiedziała o tym, czym zajmuje się obecnie. Jak konkurs wpłynął na jej życie? - Udział w tej zabawie, bo tak nazywam wybory Miss Świata, był tylko epizodem w moim życiu - powiedziała. Czym zajmuje się obecnie? Dlaczego rzadko udziela wywiadów? - Od 1992 roku prowadzę agencję reklamową. Teraz przeszłam na wyższy poziom wtajemniczenia i jestem konsultantem - zdradziła. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Czym obecnie zajmuje się Aneta Kręglicka?

Choć trudno w to uwierzyć, Aneta Kręglicka - pierwsza i dotychczas jedyna Polka wybrana Miss Świata - skończyła w tym roku 50 lat! Jak z perspektywy czasu ocenia swoją karierę? Co daje jej zawodową satysfakcję? Jakie propozycje składali jej byli premierzy - Jan Krzysztof Bielecki i Donald Tusk? Posłuchajcie!

- Przeszłam wszystkie etapy pracy w agencji reklamowej, którą prowadzę od 1992 roku – mówi Aneta Kręglicka. - Teraz weszłam na trochę wyższy poziom wtajemniczenia i jestem konsultantem. Głównie rozmawiam z zarządami firm – opowiada piękna Polka. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Zobacz też:
Co zaproponował Anecie Kręglickiej Donald Tusk?

Dlaczego Aneta Kręglicka tak bardzo strzeże swojej prywatności?
Dodano: Poniedziałek, 30 marca 2015 (16:33)

Reklama