Cymański o komisji dot. ataków hakerskich: Nie wiem, jakich informacji oczekiwali posłowie opozycji

- Nie możemy nic zdradzić z tajnego posiedzenia Sejmu - podkreślił na początku rozmowy poseł KO Marcin Kierwiński. - Ale nie dlatego, że jesteśmy zobowiązani tajemnicą - choć jesteśmy - ale także dlatego, że nic tajnego na tym posiedzeniu nie było - dodał. - To była próba odwrócenia uwagi od niekompetencji tego rządu, którą chcą ukryć wicepremier Kaczyński i premier Morawiecki - stwierdził.
- Jarosław Kaczyński był w swojej tradycyjnej sejmowej formie - straszył, wygrażał, obrażał, opowiadał bajki - był po prostu Jarosławem Kaczyńskim. Wszelkie informacje, które przekazał, mógł przekazać w trybie jawnym - przekonywał Kierwiński.
- Temat, który dzisiaj poruszyliśmy, jest prawdziwy. Polska stała się przedmiotem ogromnego ataku - przyznał poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim. Jak zaznaczył, w trakcie posiedzenia Sejmu przedstawiono kwestie, o których nie może mówić. - Można dyskutować, czy te informacje można było przedstawić na posiedzeniu komisji ds. służb specjalnych - przyznał.

Fragment programu "Gość Wydarzeń", emitowanego na antenie Polsat News.
Dodano: Środa, 16 czerwca (21:56)
Źródło: Polsat News- Polsat News

Reklama