Amaro jako piekielny szef kuchni. Gessler ma konkurencję?

Rusza pierwsza polska edycja popularnego kulinarnego reality show „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Jej gospodarzem będzie Wojciech Modest Amaro, jeden z najwybitniejszych kucharzy w Polsce. To on jako pierwszy i do tej pory jedyny restaurator w Polsce zdobył prestiżową gwiazdkę Michelin dla swojej warszawskiej restauracji „Atelier Amaro”.

– Pokażę inną twarz, pokażę twarz szefa kuchni, który nie idzie na żadne kompromisy. Idea programu jest taka, żeby pokazać prawdę na temat tego, co się dzieje w kuchni, nie tworzyć żadnych mitów. W kuchni nie pracują sami bardzo uzdolnieni artyści, którzy malują na talerzach. Pracuje tam zlepek ludzi, którzy czasami nie mają pomysłu na życie, tacy, którym czasami nie najlepiej szło w szkole. Mają jedynie chęć albo wydaje im się, że umieją gotować. Chcemy pokazać, że tylko niewielu osobom w tym zawodzie udaje się dotrzeć na sam szczyt - mówi Amaro.

Przez kilka tygodni 14 uczestników „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia” będzie szlifować swoje kulinarne umiejętności pod okiem Amaro oraz dwóch uczestników pierwszej polskiej edycji „Top Chef”: Piotra Ślusarza i Dariusza Kuźniaka.

Startuje “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Dowiedz się więcej!
Dodano: Wtorek, 8 kwietnia 2014 (08:59)
Źródło: Newseria Lifestyle- Newseria Lifestyle

Reklama