Alkomat w Sejmie? Kukiz: Głupio by to wyglądało

"Kiedyś miałem taki pomysł, żeby w Sejmie był alkomat, ale to by głupio wyglądało. Chciałbym, żeby w Sejmie Straż Marszałkowska posiadała podobne możliwości, jak kiedyś straż przemysłowa. Żeby alkomat nie stał przy mównicy, ale miałaby go straż" – powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz. Poseł i lider Kukiz’15 uważa, że "wystarczy już widowisk w Sejmie". "One są spowodowane bardzo często stanem wskazującym przez wielu posłów. Te różnego rodzaju hucpy, które się dzieją w Sejmie, to nie jest wyraz politycznego braku akceptacji czy buntu, tylko po postu odurzenia alkoholowego i co do tego nie ma wątpliwości" – ocenił Kukiz.
Poseł Paweł Kukiz przyznał w Porannej rozmowie w RMF FM, że zdarzają się "wrażenia węchowe" na sali plenarnej.
To wiedza z obserwacji. Jak przechodzi delikwent jakiś, a zdarza się, że i delikwentka to się widzi, czuje i zna. Jestem starym rockendrollowcem więc potrafię te osoby rozpoznać dosyć szybko - powiedział Kukiz.

To jest trochę wina rządu - tak odejście 13 z 17 członków Rady Medycznej przy premierze komentował na antenie RMF FM Paweł Kukiz.
Radą Medyczną byli tylko medycy nakierowani wyłącznie na problemy medyczne, więc jest rzeczą oczywistą, że oni będą chcieli wszystkich zaszczepić i pozamykać w domach, nie zwracając uwagi na takie sprawy, jak gospodarka, konieczność produkcji - przyznał lider Kukiz’15.
Trzeba było od początku stworzyć taką radę, o której mówi obecnie minister Niedzielski - zasugerował Kukiz.
To jest dobry kierunek, by rada była złożona nie tylko z medyków, ale również z ludzi, którzy wiążą te sprawy medyczne z gospodarką i sprawami społecznymi, które będą miały szersze spojrzenie na pandemię - wyjaśnił.
„W ustawie medialnej poprawki, które sobie przypisuje Konfederacja, weszły dzięki temu, że PiS pozyskał nasze głosy” – mówił Paweł Kukiz w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM. „Warunkiem podpisania umowy dot. „Polskiego ładu” były negocjacje przed podpisaniem tej umowy. Począt
Dodano: Wtorek, 18 stycznia (10:39)
Źródło: RMF FM- RMF

Reklama