W rytmie serca (serial)

(Polsat, 2017)
 • Poniedziałek, 20 maja 2019 (13:15)

  Helena i Adam próbują walczyć z dilerem, gdy nagle pada strzał... Tymczasem Maria wciąż nie może zapomnieć o Piotrze i spędza w końcu z Nowackim namiętną noc. Doktor Kowalczyk zdradza z... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Środa, 15 maja 2019 (13:42)

  Ksiądz Stanisław nadal walczy o życie. A Helena wyznaje w końcu Adamowi, że nielegalnie produkuje narkotyki i że to jej diler zaatakował duchownego. Weronika – po tym, jak Szarek... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Środa, 15 maja 2019 (13:35)

  Diler, który zaatakował księdza Stanisława, wyciąga broń – gotów zabić także Helenę oraz Alka. A później zmusza młodych, by pomogli mu pozbyć się ciała… Z kolei Weronika wraca po... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 (13:34)

  Diler zmusza Helenę i Alka, by wyprodukowali kolejną porcję narkotyków. A gdy młodzi zaczynają pracę, do podziemi zagląda nagle ksiądz Stanisław… Tymczasem w związku Marii i Adama trwa... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 (13:21)

  Po powrocie do domu Maria ostro kłóci się z Adamem i gdy zdradza ukochanemu, że ostatnią noc spędziła w Warszawie – z Piotrem – jej partner od razu wybucha zazdrością. A podczas kolejnego... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 (13:16)

  Maria wychodzi z wypadku prawie bez szwanku i tuż po kraksie trafia na grupę młodych imprezowiczów, którzy zabierają ją do klubu w Warszawie. Na miejscu Biernacka poznaje Justynę –... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 (12:39)

  Doktor Kowalczyk zgłasza dyrektorowi, że ktoś z personelu szpitala kradnie leki. A Maria, zdesperowana, postanawia wykorzystać doktora Zycha i w przychodni zabiera z gabinetu szefa... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Czwartek, 4 kwietnia 2019 (13:41)

  Filip i Ula ukrywają przed policją nagranie, na którym widać, że to Marek skatował Beniamina, a doktor Żmuda był w tym czasie nieprzytomny. Adam odkrywa, że Zosia – córka Uli i Marka - ma... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Piątek, 29 marca 2019 (10:06)

  W Kazimierzu Dolnym zostaje porwana mała Klara, córka znanej blogerki Wiktorii. Matka podejrzewa, że dziewczynkę zabrał jej biologiczny ojciec. Oprócz policji Wiktorii próbuje pomóc... Więcej »

  W rytmie serca (serial)
 • Piątek, 29 marca 2019 (10:03)

  Adam wraca o poranku do domu i kompletnie nie pamięta, co wydarzyło się ostatniej nocy. Beniamin zostaje w końcu znaleziony w pobliżu klubu – nieprzytomny i ciężko pobity. Ranny trafia od... Więcej »

  W rytmie serca (serial)