Święty (serial)

 • Wtorek, 20 grudnia 2022 (12:03)

  Biskup Wincenty powiadamia Gospodynię o zaproszeniu ważnego gościa na sztukę o siostrze Julicie. Jolanta za wszelką cenę zamierza dopilnować sukcesu premiery. Pomimo początkowych... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Piątek, 16 grudnia 2022 (12:23)

  Na komisariacie Gospodyni zgłasza zaginięcie Róży. Do policjantów przychodzi Józek, twierdząc, że wie co się wydarzyło. Pomimo początkowych trudności Żbikowski i Kuba udają się na miejsce... Więcej »

  Święty (serial)
 • Czwartek, 15 grudnia 2022 (09:59)

  Ewa, pomimo napotkanych trudności, kontynuuje nauczanie Zenka sztuki kulinarnej. Jednak to zadanie zdaje się ją przerastać. Bogna i Zenek w końcu przerywają okres kłótni wyznaniem sobie... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Wtorek, 13 grudnia 2022 (13:39)

  Do Uroczyska przyjeżdża Adrian, który ma stworzyć oprawę muzyczną sztuki Gospodyni. Mężczyzna przedstawia Laurze i Mikołajowi swoją narzeczoną, Aurorę. Białach zwierza się Adrianowi z... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Piątek, 9 grudnia 2022 (07:54)

  Klub Kawalera martwi się o losy zaginionego kolegi, Tomasza. Oczekują od policji podjęcia intensywniejszych poszukiwań. W tym momencie na komisariat wchodzi matka Czarnej i zgłasza... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Środa, 7 grudnia 2022 (13:09)

  Dominik, Wróbel i Organista twierdzą, że na plebanii czają się złe moce. Ksiądz Marek nie daje się do tego przekonać i dementuje ich ustalenia. Lucjan znajduje w Internecie transmisję z... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Wtorek, 6 grudnia 2022 (12:45)

  Żbikowski i Kuba zastanawiają się w jaki sposób odciągnąć myśli Magdy od Bartosza. Komendantka jedzie do domu weterynarza zabrać swoje rzeczy. Na miejscu odbywa nieprzyjemną rozmowę z... Więcej »

  Święty (serial)
 • Piątek, 2 grudnia 2022 (14:18)

  Gospodyni zaniedbuje swoje obowiązki na plebanii na rzecz tworzenia sztuki teatralnej. Gdy dowiaduje się, że Wróbel wciąż pozostaje pod wpływem hipnozy, wykorzystuje go do pomocy.... Więcej »

  Święty (serial)
 • Czwartek, 1 grudnia 2022 (12:06)

  Biskup Wincenty powierza księdzu Markowi zadanie stworzenia sztuki teatralnej o siostrze Julicie. Gospodyni deklaruje się z pomocą w reżyserowaniu i pisaniu scenariusza. Od razu... Więcej »

  Święty (serial)
 • Środa, 30 listopada 2022 (10:01)

  Laura i Białach przypadkiem podsłuchują urywek rozmowy Bartosza. Odchodzą od pokoju, myśląc, że słowa kieruje do Magdy. Jednak są niemile zaskoczeni, gdy zastają ją na dworze. Para... Więcej »

  Święty (serial)
 • Piątek, 25 listopada 2022 (12:35)

  Laura z Białachem mają zaplanowany krótki urlop w domku kempingowym. Magda wprasza się, licząc, że wspólny wyjazd pomoże jej związkowi. Mikołaj nie jest zadowolony, słysząc o tym pomyśle.... Więcej »

  Święty (serial), serial komediowy
 • Czwartek, 24 listopada 2022 (13:24)

  Gospodyni wzywa na plebanię biskupa Wincentego, by pomógł wyjaśnić sprawę znalezionych narkotyków. Oboje starają się wyciągnąć z księdza Marka informacje. Magda i Kuba również... Więcej »

  Święty (serial)