Świat według Kiepskich

(Serial)
 • Piątek, 24 maja 2019 (13:09)

  Prezes Kozłowski namawia Ferdka, aby przeprowadził wśród mieszkańców osiedla zbiórkę podpisów w sprawie zagospodarowania niewykorzystanych terenów zielonych. Obiecuje zbudować obiekty... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 17 maja 2019 (10:52)

  Prezes Kozłowski traci popularność wśród mieszkańców osiedla. Obawia się, że doprowadzi to do jego porażki w nadchodzących wyborach. Pomoc oferuje mu naukowiec z Politechniki... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 17 maja 2019 (10:50)

  Ferdek dostaje od Badury walizkę z tajemniczą zawartością. Po konsultacjach z sąsiadami okazuje się, że wszedł w posiadanie nowoczesnego sprzętu do nauki języków obcych. Obawiając się... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 17 maja 2019 (10:47)

  Podczas burzy Waldek zostaje trzykrotnie rażony piorunem. Powszechne zaskoczenie wywołuje fakt, że Kiepski wychodzi z wypadku bez szwanku. Wkrótce mieszkańcy kamienicy odkrywają... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 25 kwietnia 2019 (11:52)

  Jolasia uważa, że Waldek jest człowiekiem nieprzystosowanym do życia. Prawdziwy mężczyzna, według niej, powinien mieć pomysł i plan na życie. Stawia Waldkowi ultimatum: albo skonstruuje... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 25 kwietnia 2019 (11:49)

  Ferdek dowiaduje się o naukowej teorii dotyczącej istnienia światów równoległych. Wraz z Haliną puszczają wodze fantazji i rozmyślają na temat możliwości lepszego życia w alternatywnej... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 (12:48)

  Halina traci cierpliwość z powodu nieróbstwa Ferdka. Uważa, że mąż permanentnie marnuje czas. Biorąc pod lupę wszystkie aktywności mężczyzny w ciągu całego dnia, ze zdziwieniem odkrywa,... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 11 kwietnia 2019 (11:57)

  Mieszkańcy kamienicy wpadają na pomysł zagospodarowania nieużywanego od lat, pustostanu na klatce schodowej. Postanawiają wspólnymi siłami otworzyć tam hotel i dzielić się zyskami po... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 29 marca 2019 (09:54)

  Jolasia postanawia zrobić karierę youtuberki, prowadząc blog modowy. Pełna zapału przystępuje do realizacji swojego pomysłu, który okazuje się sukcesem. Niestety, wśród wielu fanów... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 29 marca 2019 (09:52)

  Na skutek nieporozumienia Ferdek zostaje oskarżony przez Halinę o zdradę małżeńską. Ferdek wypiera się. Niestety, okazuje się, że Halina jest w posiadaniu dowodów rzeczowych jego winy.... Więcej »

  Świat według Kiepskich