Świat według Kiepskich

(Serial)
 • Czwartek, 7 lutego (10:45)

  Joasia zainspirowana programem obejrzanym w telewizji postanawia zostać królową. Twierdzi, że bycie królową to stan umysłu. Jej nowy pomysł na życie staje się modny wśród innych kobiet z... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:44)

  Halina wpada w nałóg kupowania ubrań w sklepach z odzieżą używaną. Odkrywa, że kupowanie a następnie sprzedawanie markowych ciuchów może stać się dobrym sposobem na zarobek. Do nowego... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:41)

  Prezes Kozłowski zwraca się do Ferdka z propozycją powołania nowej partii politycznej, która miałaby za zadanie skupić wokół siebie osoby niereprezentujące żadnych konkretnych poglądów... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:36)

  Prezes Kozłowski uświadamia Ferdka o przekroczeniu wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Ferdek postanawia zaalarmować społeczeństwo i rozpoczyna szereg działań,... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:22)

  Pewnego dnia Halina znajduje wystawioną na śmietniku kanapę typu narożnik. Jest zachwycona, bo jak twierdzi, posiadanie takiego narożnika było jej marzeniem. Halina zaczyna sprawdzać... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:20)

  Wśród lokatorów kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu rozchodzi się plotka, jakoby w najbliższej przyszłości miało dojść w Polsce do zasadniczych zmian. Gruntownym przeobrażeniom... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:18)

  Zupełnie niespodziewanie Arnold Boczek objawia się jako niezwykle utalentowany gracz w golfa. Sytuację postanawia wykorzystać prezes Kozłowski. Boczek ma stać się przynętą, dzięki której... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:15)

  Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Halina jest zdruzgotana. Obsesyjnie poszukuje u siebie widocznych objawów starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Środa, 6 lutego (16:50)

  W wyniku awantury w sklepie u Stasia Ferdek zostaje sfilmowany telefonem komórkowym, a filmik zostaje opublikowany w mediach społecznościowych. Nagranie robi oszałamiającą karierę w... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Wtorek, 5 lutego (13:38)

  Halina przez roztargnienie zapomina zabrać z bankomatu pobrane pieniądze. Jest załamana ponieważ uważa, że pieniądze zabrał ktoś inny. Ferdek drogą prywatnego śledztwa ustala, że głównym... Więcej »

  Świat według Kiepskich