Świat według Kiepskich

(Serial)
 • Poniedziałek, 15 kwietnia (12:48)

  Halina traci cierpliwość z powodu nieróbstwa Ferdka. Uważa, że mąż permanentnie marnuje czas. Biorąc pod lupę wszystkie aktywności mężczyzny w ciągu całego dnia, ze zdziwieniem odkrywa,... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 11 kwietnia (11:57)

  Mieszkańcy kamienicy wpadają na pomysł zagospodarowania nieużywanego od lat, pustostanu na klatce schodowej. Postanawiają wspólnymi siłami otworzyć tam hotel i dzielić się zyskami po... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 29 marca (09:54)

  Jolasia postanawia zrobić karierę youtuberki, prowadząc blog modowy. Pełna zapału przystępuje do realizacji swojego pomysłu, który okazuje się sukcesem. Niestety, wśród wielu fanów... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 29 marca (09:52)

  Na skutek nieporozumienia Ferdek zostaje oskarżony przez Halinę o zdradę małżeńską. Ferdek wypiera się. Niestety, okazuje się, że Halina jest w posiadaniu dowodów rzeczowych jego winy.... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 29 marca (09:48)

  Janusz, syn Mariana Paździocha jako nowy mieszkaniec kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4, postanawia zainicjować dobrą sąsiedzką relację z Ferdkiem. Niestety, Ferdek jest wobec niego bardzo... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Piątek, 15 marca (10:54)

  Marian Paździoch (Ryszard Kotys ) dzieli się z Ferdkiem Kiepskim (Andrzej Grabowski) szokującą wiadomością, że ma syna, o którego istnieniu do tej pory nie wiedział. Twierdzi, że Janusz... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:45)

  Joasia zainspirowana programem obejrzanym w telewizji postanawia zostać królową. Twierdzi, że bycie królową to stan umysłu. Jej nowy pomysł na życie staje się modny wśród innych kobiet z... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:44)

  Halina wpada w nałóg kupowania ubrań w sklepach z odzieżą używaną. Odkrywa, że kupowanie a następnie sprzedawanie markowych ciuchów może stać się dobrym sposobem na zarobek. Do nowego... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:41)

  Prezes Kozłowski zwraca się do Ferdka z propozycją powołania nowej partii politycznej, która miałaby za zadanie skupić wokół siebie osoby niereprezentujące żadnych konkretnych poglądów... Więcej »

  Świat według Kiepskich
 • Czwartek, 7 lutego (10:36)

  Prezes Kozłowski uświadamia Ferdka o przekroczeniu wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Ferdek postanawia zaalarmować społeczeństwo i rozpoczyna szereg działań,... Więcej »

  Świat według Kiepskich