sport ekstremalny
-
Czwartek, 18 maja (11:46)
Lian Jenny to 20-letni elektryk ze Szwajcarii, a także rowerzysta ekstremalny. Młody sportowiec inspiruje się swoim rodakiem, narciarzem Andrim Ragettlim, który nagrywał swoiste "biegi" z... Więcej »
-
Poniedziałek, 8 maja (12:49)
Na świecie nie brakuje osób, które udowadniają, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w samorealizacji. Spójrzcie na pewnego sportowca, który pomimo braku jednej nogi para się tak... Więcej »
-
Środa, 26 kwietnia (11:16)
Chodzenie po linie to sport wymagający doskonałej koordynacji. Tym bardziej, jeśli myślimy nie tylko o zwykłym utrzymaniu się w pionie, a widowiskowych sztuczkach. Spójrzcie, co potrafi... Więcej »
chodzenie po linie, sport ekstremalny -
Piątek, 7 kwietnia (10:57)
Wietrzny dzień to warunki dla doświadczonych paralotniarzy. Do takich należy mężczyzna z powyższego nagrania. Wiatr „macha” nim z lewa na prawo, ale on zdaje się nic sobie z tego nie robić. Więcej »
paralotnia, sport ekstremalny