Sługa narodu (serial)

 • Sobota, 20 maja (20:31)

  Telewizyjna debata prezydencka trwa w najlepsze, Ignacy i jego współpracownicy dzielnie punktują przewinienia rządu, wskazując na możliwe rozwiązania problemów Polski. Kulminacyjnym... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 20 maja (20:01)

  W Święto Niepodległości rodzina Koniecznych spotyka się na wspólne świętowanie i oglądanie debaty telewizyjnej, w której udział bierze Ignacy i jego najbliżsi współpracownicy. Tematem... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 13 maja (20:31)

  Ala oczekuje od Ignacego, że weźmie się w końcu za wychowanie syna, który pobił się z kolegą w szkole. Ignacy jest jednak zajęty pracą i Leną, a opiekę nad chłopcem przejmują po kolei... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 13 maja (20:01)

  Ignacy jest wściekły na Cezarego i jego niekonwencjonalny sposób pozbycia się demonstrantów: nakazuje mu natychmiast wyprostować sytuację. Jego znajomość z Leną rozwija się, ale Ignacy... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Czwartek, 11 maja (09:11)

  Ignacy spędza noc w gabinecie, co próbuje ukryć przed swoją sekretarką i ochroniarzem. Tymczasem wprowadzone przez niego reformy wywołują masowe protesty. Cezary umawia Ignacego z Janem,... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Czwartek, 11 maja (09:09)

  Reformy postulowane przez Ignacego sprawiają, że posłowie są wzywani na nocne posiedzenia parlamentu, co nie budzi ich zachwytu. Lucjan i Basia - oburzeni na reformy prezydenckie -... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 29 kwietnia (20:31)

  Po wieczorze spędzonym z Anicką (Szefową Banku Europy) Ignacy ma kaca - jak się okaże, również moralnego. W życie wchodzą wymagane przez MBW reformy, a ich skutki bezpośrednio dotykają... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 29 kwietnia (20:01)

  Ewa Konieczna świętuje przejście na emeryturę, Ignacy zaś spotyka się z prezes Międzynarodowego Banku Walutowego, od której dowiaduje się, że Polska nie spełniła warunków, na jakich... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 22 kwietnia (20:31)

  Ignacy jest przerażony brakiem kompetencji Ministra Infrastruktury i usuwa go ze stanowiska. Michał odwiedza ambasadę Indii, Olga jak zwykle stara się, by spotkanie przebiegło zgodnie z... Więcej »

  Sługa narodu (serial)
 • Sobota, 22 kwietnia (20:01)

  Ignacy jest wstrząśnięty trawiącą kraj betonozą, postanawia więc, że nadwyżki budżetowe w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na rozwój zielono-błękitnej infrastruktury. Basia -... Więcej »

  Sługa narodu (serial)