serial Przyjaciółki

 • Czwartek, 30 maja (13:39)

  Maks pomaga Indze odebrać Hanię ze szkoły. Jest świadkiem kłótni rodzinnej, w której bezsilna Inga nie ma pomysłu na karę dla córki. Maks podpowiada, że mogłaby zostać wolontariuszką na... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 24 maja (13:37)

  Marianna z mężem wyprowadzili się do Poznania. Paweł chce by Anka wróciła w końcu do domu, ale traktuje ją bardziej jak pomoc domową niż przedmiot uczuć. Paweł przekonuje Julkę do... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 24 maja (13:33)

  Relacja pomiędzy Pawłem i Anką znacznie się poprawia. Gdy Anka wraca z pierwszego lotu, pomimo próśb Julki o pomoc przy chorym Oliwerze, postanawia się zdystansować. Nie może cały czas... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 24 maja (13:32)

  Paweł i Anka spędzają wspólnie miły czas na randce, na której zaskakująco dobrze się dogadują. Anka zaprasza Pawła do swojego nowego mieszkania. Przed nią pierwszy lot jako stewardessa.... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 17 maja (11:32)

  Zuza próbuje wyciągnąć od Stefy informację z kim zdradził ją Jasiek, ale ta nalega na zamknięcie tego rozdziału i skupienie się na dobrych stronach ich związku. Zuzę jednak nadal dręczy... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 17 maja (11:30)

  Do Ingi dzwoni Andrzej. Okazuje się, że Hania spadła ze skałki na wycieczce szkolnej i jest w szpitalu w Zakopanem. Ma podejrzenie wstrząsu mózgu i złamaną nogę. Pod swoim domem w drodze... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Czwartek, 4 kwietnia (14:18)

  Inga czuje, że zaczyna jej zależeć na Maksie. Mimo to próbuje grać niedostępną, niestety nie przynosi to zamierzonego skutku. Jest na siebie zła. Paweł proponuje Ance by zmienili dom po... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Piątek, 29 marca (10:00)

  Inga w końcu spotyka się z Maksem u siebie w domu. Jest nieco rozczarowana tym, że Maks bardzo rzeczowo podchodzi do ich relacji. Zaczyna uświadamiać sobie, że ich znajomość może skończyć... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Środa, 6 lutego (16:46)

  Anka nie może uwierzyć w decyzję Julki o oddaniu Oliwiera do adopcji. Gdy spotyka w swoim domu kandydatów na rodzinę zastępczą chłopca, orientuje się, że sprawy zaszły za daleko. Inga... Więcej »

  serial Przyjaciółki
 • Wtorek, 5 lutego (13:26)

  Paweł wraca do domu po trzydniowym ciągu alkoholowym. Anka nie wytrzymuje nerwowo, wyrzuca męża z domu. Paweł zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do Anki, o to jak... Więcej »

  serial Przyjaciółki