Policjantki i policjanci

 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:35)

  Dyżurny przyjmuje zgłoszenie mężczyzny, który podczas porannego biegu zauważył przy drodze w okolicach lasu porzuconą taksówkę i nieprzytomnego taksówkarza w środku. Na miejscu policjanci... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:34)

  Arek opuścił już szpital. Razem z Natalią wybierają się na pierwszy wspólny spacer. Tymczasem na komendę przychodzi pani Halina, która ma kolejne ważne zadanie dla policjantów. W parku... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:33)

  Podczas dyżuru Zielińskiego w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii dochodzi do niebezpiecznej sytuacji. Jeden z wychowanków atakuje innego krzesłem. Szymon zostaje wezwany na dywanik do... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:31)

  Patrol szósty występuje w nietypowym składzie. Zamiast Wojtka Niedźwieckiego Natalii towarzyszy oficer dyżurny Jacek Nowak. Pierwsze wezwanie dotyczy ciała znalezionego w Lesie... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:30)

  Kamińska rozpoczyna dzień służby od wspólnego śniadania z komisarzem Szulcem, co wprawia ją w dobry nastrój. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie. Sprawa dotyczy dewastacji mienia... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:28)

  Góral wybiera się do pracy. Jest w dobrym humorze, ale jego entuzjazm nie trwa długo, bo tuż przed wejściem na komendę natyka się na Jagnę rozkładającą wózek z góralskim jedzeniem.... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:27)

  Dyżurny dostaje pilne zgłoszenie o napaści na prokuratora. Na miejscu policjanci dowiadują się, że doszło również do kradzieży niezwykle cennych dokumentów procesowych, a także ważnych... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:26)

  Ani imponuje koleżanka z bogatej rodziny, która zawsze ma pieniądze na drogie zakupy. Lena musi wytłumaczyć córce, że nie stać jej na wystawne życie i wysokie kieszonkowe dla nastolatki.... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:23)

  Pani Halinka znowu na posterunku. Tym razem odkrywa trupa w starej kanapie na śmietniku. Na miejscu okazuje się, że ofiara jeszcze żyje, ale jest w stanie bardzo ciężkim po ukąszeniu... Więcej »

  Policjantki i policjanci
 • Czwartek, 2 grudnia 2021 (12:22)

  Na komendzie zjawia się zaniepokojony młody mężczyzna, który zgłasza zaginięcie narzeczonej. Dziewczyna zniknęła w dniu, kiedy mieli się pobrać. Jego zeznania potwierdza przyjaciółka... Więcej »

  Policjantki i policjanci