Pierwsza miłość

(Serial)
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:39)

  Kuba dogania Marka. W ostatniej chwili ratuje go przed śmiercią. Marek opowiada o tym, jak zorientował się, że jest gejem. Kaśka dowiedziawszy się o próbie samobójczej Marka zgłasza... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:37)

  Śmiałek i Anna przeżywają kryzys małżeński Emilki i Bartka. Nie znają jednak szczegółów. Bartek postanawia się wyprowadzić. Emilka zwierza się Malwinie. Ta namawia ją, by zawalczyła o... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:34)

  Jagoda jest zdenerwowana przed rozmową z Kingą. W końcu musi wyjawić jej prawdę o ciąży i zwolnieniu lekarskim. Kinga nie kryje rozczarowania jej postawą. Dominik uważa Pawła za... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:10)

  Melkę odwiedza Wirski. Ma dla niej niespodziankę – wyznaczył ją do awansu. Melka i Piotrek świętują z tej okazji. Współlokator po raz kolejny namawia ją, by odezwała się do Pawła. Paweł... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:06)

  Wanda składa Emilce zaskakującą propozycję. Chce, by Emilka została jej druhną. Bartek uważa, że to doskonały pomysł, który pomoże tylko w interesach z Bednarskimi. Wanda zabiera Emilkę... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:04)

  U Bartka zjawia się Kulas z córką Amelką. Dziewczyna cierpi na uporczywą wysypkę. Kuracja zlecona przez Barka nie podoba się Kulasowej. Kobieta postanawia oddać dziewczynkę w ręce... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:03)

  Echa wypadku pobrzmiewają w firmie Wekslera. Karol zamierza po cichu wywieźć skażoną ziemię i rekultywować teren. Inwestor jest wściekły, że Karol z niewidomych przyczyn przesuwa termin... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (10:00)

  Matka Jagody jest przekonana, że ojcem dziecka jest Paweł. Jagoda w strachu nie potwierdza i nie zaprzecza. Pawłowi nie podoba się ta sytuacja, uważa, że czas najwyższy, aby Andrzej... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 16 września 2019 (09:58)

  Zaskoczona Jagoda dowiaduje się, że odwiedzi ją matka. Paweł musi jak najszybciej się wyprowadzić. Błyskawiczna akcja wyprowadzkowa kończy się fiaskiem. Jadzia szybko dowiaduje się, z kim... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Środa, 24 kwietnia 2019 (10:44)

  Wykończona Marysia opuszcza izolatkę. Lidia nie zamierza jej odpuścić. Gdy spotykają się w stołówce, dochodzi do zamieszania. Tymczasem Michał i Kinga trafiają na nowy trop w sprawie... Więcej »

  Pierwsza miłość