Pierwsza miłość

(Serial)
 • Czwartek, 7 listopada (17:20)

  Andrzej powoduje wypadek samochodowy. Ciężarna Jagoda jest w krytycznym stanie. Nie miała zapiętych pasów. Przerażony Paweł jest przy niej w szpitalu. Co z dzieckiem? Łukasz ustala z... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (17:17)

  Skacowany Paweł budzi się na ławce. Ciężko przeżywa, że Melka go wystawiła. Żąda od niej prawdy: czy kocha Łukasza? Załamany Andrzej szuka ratunku u żony. Odrzucony, bierze coraz więcej... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (17:14)

  Marysia zbliża się z ojcem. Jan jest za tym, by wybaczyła Anecie. Marysia nie jest w stanie tego zrobić. Dominika kombinuje, jak wykorzystać matkę. Tymczasem Andrzej bierze coraz więcej... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (17:05)

  Biologiczną matką Marysi i Dominiki jest Aneta Pałkowska. To szokuje wszystkich. Dominika rzuca się na matkę w sądzie. Aneta próbuje dotrzeć choć do Marysi. Tymczasem Kinga otrzymuje... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (17:00)

  Rusza proces Dominiki i Igora. Dominika każe się pobić Arlecie, by wzbudzić w Marysi większe współczucie. Jan próbuje wspierać córkę na sali sądowej. Nieoczekiwanie pojawia się... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (16:57)

  Jagodę boli, że Andrzej wybrał ją dopiero po tym, jak żona wyrzuciła go z domu. Kłócą się. Paweł i Melka zaklinowują się w windzie na kilka godzin. Ten czas zbliża ich do siebie. Wodnik... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (16:54)

  Okazuje się, że w rodzinie więcej osób wiedziało, że Marysia jest adoptowana. Marysia chce powiedzieć Dominice, że są siostrami. Michał kategorycznie się temu sprzeciwia. Kazanowa ukrywa... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (16:46)

  Jan mówi Marysi, że została adoptowana. Twierdzi, że nic nie wiedział o bliźniaczce. Marysia odsuwa się od niego, zraniona. Udaje jej się namierzyć kobietę, która pracowała w ośrodku... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (16:43)

  Przyjeżdża Jan, ojciec Marysi. Michał go zaprosił. Marysia wciąż ma mu za złe, że kiedyś Julka została porwana przez jego nieuwagę. Jan podejrzewa, skąd takie podobieństwo pomiędzy nią a... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 7 listopada (16:36)

  W mediach rozchodzi się wiadomość o śmierci Karola Wekslera. Redakcja „Yolo” święci triumfy, to jej dziennikarze pierwsi zrobili o tym artykuł. Zarząd „Yolo” postanawia nagrodzić Sylwię.... Więcej »

  Pierwsza miłość