Pierwsza miłość

(Serial)
 • Piątek, 3 czerwca (19:02)

  Magda i Lucynka przegadują sceny na casting do amerykańskiego filmu. Magda wiąże duże nadzieje z wylotem do USA i pracą w tamtejszych produkcjach filmowych. Mikser chce powiedzieć... Więcej »

  Pierwsza miłość, serial obyczajowy
 • Czwartek, 2 czerwca (19:02)

  Pani Halinka jest załamana studentami pierwszego roku medycyny. Wenerski przypadkiem słyszy od niej o sytuacji Anki i trudno mu uwierzyć w to, co się wydarzyło. Jedzie, aby spotkać się z... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Środa, 1 czerwca (19:02)

  Biały przychodzi do Anki, ale nie zastaje jej w domu. Zostawia więc dla niej prezent. Sebastian mówi mu o nagłym interesie, który ma do załatwienia za granicą. Kamil musi polecieć razem z... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 31 maja (18:29)

  Kacper zostaje oficjalnie mianowany ordynatorem nowego oddziału w klinice Grażyny. Cieszy się z przyjętego stanowiska i ma duże plany z nim związane. Okazuje się, że uroczyste otwarcie... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 30 maja (19:06)

  Marzena rozmawia z przyjaciółkami o nawiedzonym domu w Wadlewie. Wszystkie zauważają, że ich mężczyźni co noc wychodzą na wartę i wracają z niej zawsze lekko pod wpływem alkoholu.... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Piątek, 27 maja (19:03)

  Grzegorz próbuje zrozumieć trudną sytuacje Wowy. Widzi, że ten jest mocno przestraszony. Postanawia pomóc mu wydostać się z zamknięcia. Kierownik budowy chce porozmawiać z Grzegorzem,... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Czwartek, 26 maja (18:59)

  Ewelina i Masza nie mogą zasnąć w więziennej celi. Zwierzają się ze swojego życia i powodu, dla którego odsiadują karę. Masza cieszy się na zbliżającą się wizytę matki. Ta jednak... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Środa, 25 maja (19:02)

  Anka jest uradowana niezapowiedzianą wizytą ojca we Wrocławiu. Cieszą ją te odwiedziny, ponieważ śniło jej się, że stanie się coś złego. Natomiast Marzena i Wiktoria denerwują się... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 24 maja (19:01)

  Malwina rozmawia ze Śmiałkiem w sprawie sytuacji finansowej Celiny. Oboje są zaniepokojeni jej zachowaniem. Postanawiają zorganizować pomoc i zaangażować w nią pozostałych mieszkańców... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 23 maja (19:02)

  Podczas odwiedzin u rodziców, Anka rozmawia z ojcem na temat studiów i lęków przeżywanych podczas choroby mamy. Grzegorz jest dumny z tego, jak radzi sobie w obcym mieście i proponuje,... Więcej »

  Pierwsza miłość