Pierwsza miłość

(Serial)
 • Piątek, 14 stycznia (19:03)

  Marta zwierza się przyjaciółkom, że przeraża ją Adam, z którym ma sesje terapeutyczne w zakładzie karnym. Co gorsza, Ilona nie może dotrzeć na dzisiejsze spotkanie, więc będzie musiała... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Środa, 12 stycznia (19:01)

  Lucynka jest bardzo poruszona wiadomością o ekranizacji książki Miłki Szafrańskiej. Co ciekawe, sama autorka nie zgadza się na Naomi jako odtwórczynię głównej roli. Lucynka ma pomysł, kto... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 11 stycznia (19:01)

  Weronika martwi się o Kacpra, ale on uspokaja ją i chce odtąd bardziej angażować się w sprawy związane z ich nowym mieszkaniem. Natomiast Anka cieszy się na wiadomość o decyzji... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 11 stycznia (13:44)

  Anka wypytuje Piotra o zajście z Kamilem. Jest wściekła, że znowu mu zaufała. Natomiast Marysia opowiada Kindze o pomocy Wenerskiego dla Laury. Kingę dziwi jego nagła przemiana.... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 11 stycznia (13:42)

  Karol Weksler jest zaskoczony prośbą Karima. Jest wściekły na Sabinę i chce wyjaśnić sytuację podczas wideo rozmowy. Córka oznajmia mu swoje plany na przyszłość. Tymczasem Biały cieszy... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 11 stycznia (13:41)

  Julita chce zrobić Filipowi niespodziankę, ale odkrywa, że ten miło spędza czas z Anką w ogrodzie. Postanawia nie dać im znać o swojej wizycie. Tymczasem Kacper tłumaczy Marysi, co... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Wtorek, 4 stycznia (19:01)

  Kalinie służy awans w firmie Wekslera. Cieszy się, że wszystko idzie w dobrą stroną. Tymczasem Marta z Kingą wpadają na pomysł, by pojechać do Wadlewa i odwiedzić Marcina i Emilkę.... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 3 stycznia (19:03)

  Marcin mówi Emilce o tym, że zwolnił się termin w miejscu, w którym kiedyś chcieli wziąć ślub. Mimo ostatnich problemów nadal ją kocha i nie może bez niej żyć. Natomiast Dorota z Lucynką... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 3 stycznia (12:05)

  Kacper wymijająco odpowiada Weronice na pytanie, dotyczące jego relacji z Marysią. Natomiast Marta podejrzewa, że związek Emilki i Marcina wisi na włosku. Przyjaciółki próbują domyślić... Więcej »

  Pierwsza miłość
 • Poniedziałek, 3 stycznia (12:03)

  Marcin prosi Alicje, by towarzyszyła mu podczas udzielania wywiadu, dotyczącego akcji ratunkowej na zawalisku. Alicja postanawia opowiedzieć o tym, co pomogło im przetrwać i odnaleźć... Więcej »

  Pierwsza miłość