panny na wydaniu

 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:41)

  Bankiet nie przyniósł Dorocie oczekiwanych efektów. Było nudno, sztywno i kompletnie nie w jej stylu. Za to mężczyźni idealnie wkomponowali się w ten klimat, dlatego Dorota zazwyczaj... Więcej »

  panny na wydaniu
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:40)

  Poszukiwanie mężczyzny zaczynamy od Kasi z Legionowa, która zmiany w życiu zaczyna od włosów, a znalezienie faceta od spotkania z przyjaciółką. Dorota również zdecydowała się na damskie... Więcej »

  panny na wydaniu
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:38)

  Ostatnia randka Danuty okazała się pomyłką, a mężczyzna z ogłoszenia nieporozumieniem. Jednak dziewczyny z Wrocławia tak łatwo nie składają broni. Danusia nie zamierza się poddawać,... Więcej »

  panny na wydaniu
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:37)

  Częsta zmiana zdania to rzemiosło, które kobiety opanowały do perfekcji. Wizytówka, która miała wylądować w koszu okazuje się kolejną szansą na diament na palcu, a kobiety przecież... Więcej »

  panny na wydaniu
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:35)

  W Białymstoku mieszkają Grażyna oraz Iza, która znowu wróciła do pana M. i znowu się z nim rozstała. Jednak Iza nie umie uwolnić się z toksycznego związku, chce spotkać się z M. i jeszcze... Więcej »

  panny na wydaniu
 • Wtorek, 19 lutego 2019 (11:32)

  Iza jest atrakcyjną fryzjerką po trzydziestce, mieszka w Białymstoku, sama wychowuje dwójkę dzieci, szuka prawdziwego mężczyzny, który nigdy nie przestanie się starać. Proste tylko w... Więcej »

  panny na wydaniu