niania w wielkim mieście

 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:40)

  Dana obwinia się za kalectwo swojego brata, to ona prowadziła samochód podczas wypadku. Dziewczyna przez nieuwagę nie zapięła bratu pasów, na drogę wyjechał pijany rowerzysta i przy... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:38)

  Mariusz wpada do mieszkania Dany, prosząc o ratunek. Córka Aldony uwikłała go w swoją intrygę. Nastolatka, podrzucając mamie swoje roznegliżowane zdjęcie, oskarżyła mężczyznę, iż zmusił... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:37)

  Dana mieszając się w bójkę Jacka i Kuby dostaje przypadkowy cios. Dziewczyna po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka, nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:35)

  Dana leczy chrypkę Ewy, efekt ich wczorajszego szaleństwa z Kubą w dyskotece. Do mieszkania wchodzi jej podopieczny, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się rozwodu rodziców, o... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:33)

  Monika opowiada Kubie jak bardzo jest szczęśliwa, dzięki troskliwej opiece Jacka. Chłopak jest rozczarowany jej wyznaniem, nie ujawnia, że darzy ją uczuciem. Monika, przeglądając w... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:31)

  Mariusz czuje się lepiej, powodem choroby okazała się zwykła infekcja. Podczas wspólnego śniadania próbuje namówić Danę, by mógł zatrzymać się u niej na dłużej. Mama Dany przysyła jej... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:29)

  W agencji nadal trwają rządy Lilki. W dodatku, w jej łaski wkrada się Mariusz - polecony przez Danę jako fotograf „na zastępstwo” namawia Lilkę na własne pomysły. Dana nie jest tym... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:17)

  Monika jest w szpitalu. Okazuje się, że zgłosiła Jacka jako swojego partnera, któremu lekarze mają udzielać informacji. Lekarze stwierdzają, że jej schorzenie wiąże się zapewne z... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:15)

  Dana spędziła noc z Jackiem. Wydaje się, że to początek ich wspólnego życia. Jacek jest gotów powiedzieć Monice o swoich uczuciach do Dany. Wszyscy w agencji żyją brawurową akcją... Więcej »

  niania w wielkim mieście
 • Czwartek, 28 lutego 2019 (13:10)

  Do drzwi Dany puka Mariusz. Tłumaczy, że przyszedł po swój komputer. To jedyna jego rzecz, która została w mieszkaniu Dany - po tym, jak dzień wcześniej ona wyrzuciła jego rzeczy… na... Więcej »

  niania w wielkim mieście